Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál ilyenkor?

Mire gondolnál ilyenkor?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Az ex nő az elején folyton zaklatta, hívogatta, smseztek... Mikor befenyítettem páromat, hogy még egy ilyen, és elhagyom, úgy tűnt felfogja (mindenkinek jár még egy esély) Most meg nézem a telefonját, egy 20as szám, az ex nő, hogy boldog új évet kíván a munkahelye nevében. Az én nevemen van a kártya (nyilvános), de férjem használja. Nem tudom eldönteni, hogy hülyének néz férjem, vagy a csaj be akar keverni, és azért írt az én számomra. Elegem van:( szarul kezdődik ez az év:(
2012. jan. 4. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért a túl nagy féltékenység sem vezet jóra.Én nem csinálnék ügyet egy újévi köszöntésből..Á legtöbben csak kijelölik az összes embert aki szerepel a telefonban,és elküldik az üzenetet.
2012. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy kijelölik és küldik, de állítólag nem tudja ezt a számot....
2012. jan. 4. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Nézd én sem tudom az exem számát,mégis küldtem neki sms-t karácsonykor..Ja! Mert benne van a telefonban ,amit lustaságból vagy mert nem foglalkoztam vele nem töröltem ki..ennyi..Az exemmel évek óta nem foglalkozom,nem is találkozom vele.

2012. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ezt a számot csak kb fél éve használja férjem....
2012. jan. 4. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet normálisan leírni a történetet minden szükséges adattal? Minden közbe derül ki... Így hogy segítsünk?
2012. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na de most már minden kiderült?

Az én nevemen van a kártya, neki adtam kb fél éve. Elvileg nem tudja az ex, gyakorlatilag tudhatja is, akkor viszont apuka átvert, vagy csak szimplán engem akart felhúzni, mert az én nevemen van a kártya, és a szám nyilvános.

Mivel a nő minden áron vissza akarta kapni, lehet még most is, így megállapodtunk, hogy nem adja meg az új számát, nem ír neki vissza, nem találkoznak stb. a többi ex-szel semmi bajom, csak ezzel.

2012. jan. 4. 11:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem egyszer váltott már számot, érdekes, mindig megtudta az ex.
2012. jan. 4. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, azt nem hiszem, hogy a férjed fel akar húzni, azt sajnos el tudom képzelni, hogy nem mond el mindent. Én még karácsony előtt jöttem rá, hogy a férjem nagyon durván szexchat-el az egyik exével. Az első lebukás szeptemberben volt, majd fogadkozott, hogy soha többé, nem akar elveszíteni engem és a gyerekeket (mellesleg azt hittem, otthon a szex-szel minden rendben). Aztán dec. közepán megint lebukott.... És közben is csinálták.

Nem azt mondom, hogy nálatok hasonló lenne, de érdemes egy kicsit körülnézni a házatok táján (és nem azonnal lerohanni féltékenységgel), mert szerintem nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél....

2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Sajnálom, ami veled történt.

Nem rohanom le egyből, eszem ágában sincs. csak véleményekre vagyok kíváncsi.

2012. jan. 4. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!