Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti is átgondolnátok ezt...

Nők, ti is átgondolnátok ezt a kapcsolatot? Csak én érzem úgy, hogy ez nem csak egy apróság?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel 1,5 éve ismerjük egymást, azonnal egymásba szerettünk, most nyáron kérte meg a kezem.

Most pedig elmondta, hogy van egy gyereke, akit sosem látott, mert az anyjával nagyon összevesztek. Gumival védekeztek, ő nem akarta a gyereket a nő meg igen. Közel 3 évet voltak együtt. Nem látogatja, nem támogatja anyagilag a gyereket.


A családom, barátok szerint ezen túl kéne lépnem, nem szabad emiatt felrúgni egy jól működő kapcsolatot. De nem tehetek róla, folyton azon jár az eszem hogy mi lesz, ha én is terhes leszek? Engem, minket is el fog hagyni?


Mi a véleményetek?


2013. júl. 19. 15:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%
Én azon akadnék fent, hogy csak most mondta el. Meg az összes többin is. Dugni volt esze, de a gyerek nem kell? Felelősség nuku. Nem akarta? És? Megszületett, a vére, de magasról tojik rá. Elég gusztustalan hozzáállás.
2013. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Az is zavar, hogy egy komoly kapcsolatról volt szó. Ha egy futó kaland lenne, úgy-ahogy megemészteném. De 3 év után, együtt élve, közös jövőt tervezve - ez nagyon durva.
2013. júl. 19. 15:29
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a vőlegényed egy rakás sz@r. Hogy mit tennék? Először is leköpném, majd megkérném, hogy sürgősen töröljön a memóriájából. ÉN ezt tenném.
2013. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta hogy kétszer nem csúszhat be gyerek, akkora pechje nem lehet."


De, lehet. Küldjem neki a fotókat? A második ráadásul úgy sikerült, hogy nem is eshettem volna teherbe, az orvos lecsúszott a székről amikor meglátta az ultrahangon, hogy akkor ez most hogyan....


"Úgy 3-5 év múlva szeretne majd gyereket."

Vagyis ha akkor amikor neki még nem aktuális és becsúszik, választhatsz az abortusz vagy a pereskedés között.

Értem én, hogy akkor, attól a nőtől nem akart gyereket, de ez nem kifogás arra, hogy a gyerekre nem kíváncsi és nem járul hozzá a felneveléséhez. Az egyik exbarátom volt kapcsolatában is becsúszott egy nem kívánt gyerek, nem is éltek együtt. Ettől függetlenül részt vett a gyerek életében, minden nyafogás nélkül látogatta, fizette amit kellett.

2013. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és nagyon vigyázz, mert ha terhes leszel, ugyanígy fogsz járni...jézusom, még komolyan kérdezed hogy egy apróság ez?
2013. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
74%
Ha te is úgy szülsz gyereket, hogy ő nem akarja, akkor igen, el fog hagyni.
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
63%
Jogosan.
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
És nem a pasival van baj, hanem az előző nőjével, aki becsapta és annak ellenére vállalta a gyereket, hogy a pasi nem akarta.
2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 3 év múlva mondjuk jöhet a gyerek. És ha meggondolja magát? Nem megbízható és felelősségteljes!
2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
A szememben szar ember. Csak egy példa, az enyém: Futó kalandból lett gyermekem, az Apja nem akarta akinek már volt másik kettő. Én megtartottam. Rendes tartásdíjat fizet, kéthetente meglátogatja a közös lányunkat. Egyáltalán nem egy igazi Apa,hiszen nem éltünk együtt soha, de a felelősséget azt vállalta!
2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!