Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy amióta az alaptörvényben kimondták, hogy az élettársak nem alkotnak családot azóta ha ezeknek van gyereke azokat csúfolják, kiközösítik (stb. ) mondván, hogy fattyúk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 10:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Hátrább az agyarakkal!!!!!!!!!!!

Mi sem házasodtunk össze, pedig szerelem is, lóvé is van.

És, akkor mi van? Szerinted ha annyira irigyelném a házasokat, nem házasodnék? Nem értem a logikádat. Ha valakinek fontos, hogy házas legyen az spórol pár tízezret, elmegy, aláírják, azt szevasz. Sokan biztos irigylik a szép, nagy, templomi, csilli-villi esküvőt, de ennek köze nincs a házassághoz. A gyerekeket csúfolták. Igen. Régen. Mert akkor még szégyen volt. De nem azért csúfolták egymást a gyerekek, mert ők bármilyen szinten is állást foglaltak ezügyben, hanem mert a primitív buta paraszt szüleiktől hallották, hogy az egy fattyú.


Olyan sincs, hogy fattyúk. Fattyak van.

2013. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Ahogy a kommentedből olvasom, kérdező, inkább te szeretnéd, hogy ezeket a gyerekeket csúfolják és kiközösítsék. Szerencsére a te elferdült értékrended már kiment a divatból.


Ja, a Trónok harca jó kis sorozat, de a mai nagy magyar valóságtól rettentő távol áll ám...

2013. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tapasztaltam.Ráadásul honnan tudod meg ránézésre ki házas? Barátnőm nem vette fel a férje nevét,2 tanús esküvője volt ami annak ellenére,hogy most Magyarországon élnek nem is lett meghonosítva(nem rohangálnak hivatalokba amíg nem biztosak az itt maradásban),gyűrűket meg nem hordják:D
2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Azt hogy túl sok ostoba filmet nézel, amiben ez még számít. S hogy nem azoknak a szégyene akik nem házasságba születtek hanem azoké akik e miatt csúfolják őket. Én is faggyú vagyok ha ezt nézzük, mégse csúfolt soha senki. Anyám egyedül nevelt fel, és becsületes ember lett belőllem.
2013. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hogy mi? :D Ezt hol hallottad,te jó ég?!?! :D
2013. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Erre csak azt mondom, hogy altalanos iskola 4. osztalyatol azt hallgattam majdnem kozepiskolaih, hogy en csak egy kolonc vagyok a "szuleimnek".

Ugyanis engem orokbefogadtak, amit az iskola is tudott. Az osztalyfonokom meg egy alkalommal, amikor felmeres volt orszagosan, hogy a szuloknek milyen vegzettseguk van, akkor nemes egyszeruen kozolte szamomra: Lenyegtelen megkerdezned, ugyse ismered oket! A neveloszulok meg nem szamitanak.


Nagy balhe volt, majdnem kivettek az iskolabol. A tanarnot elkuldtek, uj tanart kaptunk. Ugyanis en nemertettem, hogy miert mondja ezt, igy otthon rakerdeztem. Akkor tudtam meg, hogy a korhazban lemodtak rolam es a "szuleim" fogadtak orokbe fel evesen masodik gyerekkent!!!

k

Az emberek, foleg a gyerekek szornyuek es undoritoan tudnak viselkedni. Eleinte nagyon nehezen viseltem a dolgot, de a vegen megszoktam es nem foglalkoztam vele.

2013. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

Az alaptorveny kellett mert a nep mar jo dolgaban azt is elfelejette ami valaha meg a soc erkolcs is be tudott tartani.egyutjaras jegyesseg hazassag gyerekvallalas

Kell a hivatalos keret kel a jog kell a szabalyok a hivatalos egyutt eles hiszen kulturaolt emberek vagyunk nem allatok akik csak ugy osszeallnak aztan meglatjak nem jo szetmennek.

2013. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd #26, remélhetőleg az adott tanárnőt nem csak az iskolából küldték el, hanem a pályáról, ugyanis totál alkalmatlan minden emberekkel kapcsolatos munkakörre, ez egyértelmű. Ez az érem egyik oldala. A másik, hogy nekem - magam is kórházban felejtett majd örökbe fogadott vagyok - az a véleményem, hogy ezt a gyerek elől eltitkolni nem helyes, tudnia kell róla a korának éppen megfelelő szinten természetesen, de folyamatosan. Így elkerülhetők pl. az ilyen incidensek is. (másfelől meg szerintem joga is van hozzá)

A harmadik hiba, hogy az iskola nem vette észre a jelek szerint, hogy a dologban egyéb kötelessége is van, mint hogy kivágja a pedagógusnak csak a végzettsége alapján nevezhető lényt, például, hogy ha már az osztály fültanúja lett egy ilyen információnak, akkor kötelessége segíteni, hogy azt helyesen értelmezzék és feldolgozzák, tehát kellett volna rászánni osztályfőnöki órát - ha kell többet - hogy az osztályközösség megismerje és megértse, mi ez az egész örökbefogadás, és megbeszélje, helyére tegye az ezzel kapcsolatban felmerülő kérdéseket. Ha ez nem történt meg, az komoly mulasztás a tanári kar részéről, még akkor is, ha más mocskát kellett volna eltakarítaniuk ilyen módon.


De ez a történet ugye még csak kicsit sem hasonlít a kérdező provokatív marhaságához, pláne nem ma, amikor a gyerekek 1/3-a eleve házasságon kívül születik, és mondjuk 10 éves korban már kb az a kisebbség, aki a vér szerinti szülei házasságában nevelkedik... (lásd 60% körüli válási statisztika)

2013. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

#27, miért, gondolod bárkit is érdekel, hogy a kisebbik kormánypárt a saját ideológiai alapvetése mellett kampányolva mit firkált oda? Azóta is folyamatosan zuhan a házasságkötések aránya... 2013 január-áprilisban 3,5%-kal kevesebben házasodtak mint 2012 január-áprilisban, és 2013 január volt az 1945 utáni Magyarországon az abszolút negatív házassági rekord, 939 házasságkötéssel az egész országban.

Na, erről ennyit.

2013. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Jaj megint te!

NINCS ilyen az ALAPTÖRVÉNYBEN! Ébresztő!

Előbb el kéne olvasni, utána meg értelmezni!

Ne hülyítsd már itt a népet!

2013. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!