Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy amióta az alaptörvényben kimondták, hogy az élettársak nem alkotnak családot azóta ha ezeknek van gyereke azokat csúfolják, kiközösítik (stb. ) mondván, hogy fattyúk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 10:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
98%
Mi bajod van???
2013. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik ez a hátrább az agyarakkal.. :D
2013. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
99%

Megkaptam a privat üzenetedet. Én Budapesten élek, és ha valahol na akkor itt bizony van erkölcstelenség. Lakótelepen lakom, és alig vannak olyan családok akik ne elváltak, vagy ne élettársi viszonyban élnének egymással. Sok gyerek is van de soha nem hallottam hogy bárki is kiejtette volna a száján hogy

"a szomszéd kölyök fattyú, mert a szülei nem házasok" Ez nevetséges..

2013. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
99%

Azt Kérdező, hogy ez egy mondvacsinált hülyeség... addig el lehetett az ilyesmit játszani, amíg a házasságon kívül született gyerekek aránya 1%-2% volt... de ma 35-40% körüli...

Másfelől, ha csak nem egy nagyon kis faluról beszélünk, senki sem tudja senkiről, hogy jártak-e a szülei az anyakönyvvezetőnél, vagy nem, ma már a név sem paraméter, mert egy rakat nő a házasságban is megtartja a saját nevét.

Szóval az általad kérdezett probléma - max nehány kis közösség kivételével - egyszerűen nem létezik, több okból:

1, senki sem tudja, hogy ki házas és ki nem - már a személyiben sincs benne, ugye...

2, senki sem olvas Alaptörvényt hacsak nem jogász..

2013. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
99%
És ha látsz az utcán egy fiatal pért,akik babakocsit tolnak, akkor ugyan miből állapítod meg róluk, hogy voltak e az anyakönyvvezetőnél vagy sem? Attól jobb anyák vagy apák lesznek?
2013. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
98%

fiatal párt

bocs

2013. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
98%

4. és 18. válaszoló vagyok.

Férjnél vagyok, házasságban szültem a gyerekemet,de a kérdésedtől és a hozzászólásaidtól igencsak viszket a tenyerem.

Akkor én mire vagyok irigy?

2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
99%
Hű.. Le kéne állni a cuccal vagy fel kellene nőni.. Attól, hogy te így élsz, ez a legnagyobb problémád másnak még nem. a kérdésedre pedig azért reagálnak érzékenyen, mert ezt provokálod ki.. A legtöbb embernek sajnos ennél sokkal komolyabb problémái vannak, de én pl örülök, hogy vannak még ilyen sekélyes emberke is min te.. Unalmas lenne a világ, ha nem lennének irigyek, mindenki a saját, családja életére figyelne.. Na meg senki nem nézné a való világot.. Arról amúgy mi a véleményed? Felháborító, hogy rózsaszín fülpiszkálót használnak nem?
2013. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, a vicc az, hogy az ilyen szánalmas provokációkkal pont az ellentétét éred el annak, amit szeretnél, még véletlenül sem az elgondolkodást, hanem a befeszülést...
2013. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"azóta ha ezeknek van gyereke azokat csúfolják"


Rosszat álmodtál, kérdező. Ne egyél vacsorára olyan sokat és zsírosat.

2013. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!