Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyukák ki lehet...

3 gyerekes anyukák ki lehet valahogy védeni hogy a legkisebbet "kiközösítik"?

Figyelt kérdés
Szomorúan veszem észre hogy a nagyobbjaim (7 és 5)teljesen kiközösítik a legkisebb tesót (3). Pedig fiú lány fiú sorrend van, tehát nem a nemek miatt. Másnál is van ilyesmi?
2013. jan. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, van, nálunk is állandóan szövetkeznek .

Egy 7 évesnek már meg kellene értenie, hogy nem szabad.

2013. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig a középső jár így:(


4, 9 és 13 évesek. A legkisebb szívesebben játszik a legnagyobbal. Nálunk lány, lány és fiú a sorrend.

2013. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azt hittem mikor ismerősök (sok gyerekesek) mondták hogy vagy 2 vagy 4 legyen hogy nálunk ilyen nem lesz ...aztán egy darabig nem is volt de most nagyon jellemző lett.

Mondom én nekik persze hogy ez nem szép dolog de most mit csináljak a játszás az KEDVTŐL függ tehát ha most rájuk erőltetem hogy játszatok szépen a kicsivel de ők meg nem szeretnének akkor abban mi az önfeledt meg kötetlen...

2013. jan. 23. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt a kisebb testvér ellen néhány csíny. De szabályszerű kiközösítés soha. Aztán kinőttük.Próbálhatod irányítani a nagyobbakat, de nem biztos hogy sok sikered lesz.
2013. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 7,6 és 2, fú,fiú,lány a felállás. Én még nem tapasztaltam, hogy bármelyiket is kiközösítette volna a másik kettő.. Persze, van, hogy csak kettő játszik együtt, de akkor a harmadiknak valamilyen más, "fontos" dolga van :)
2013. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!