Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit mondanál 4 és 5 éves...

Mit mondanál 4 és 5 éves gyerekeidnek ha kiközösítik őket más velük egykorúak?

Figyelt kérdés
Közben látod hogy rossz nekik, mert mindig mennének szívesen játszani más gyerekekkel? Mivel magyaráznád hogy nem akarnak velük játszani?
2012. júl. 10. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ok nem olyan jellegű, amin lehet segíteni, vagy meg lehet szüntetni?
2012. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, dehogy. Nincs semmi oka. Egyszerűen van pár hangadó gyerek és ők az én gyerekeimet nézték ki mint kiközösítendőeket. Semmi értelmes, reális magyarázata nincs. Most ezt élvezik ebben a korban vannak.
2012. júl. 10. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor próbáld neki elmagyarázni, hogy a gyerekek, sőt az emberek általában csinálnak ilyet. Vígasztald meg, hogy általában írigység, féltékenység miatt, így ellensúlyozzák, hogy kevesebbnek érzik magukat nála. valamint, hogy nem lehet mindenki mindenkinek barátja, annál értékesebb lesz amikor igaz barátokat talál majd, és addigra ez a briganti mind egyedül fog unatkozni, mert élcelődés egy két évig poén, aztán az igazi emberi értékek válnak fontossá, amivel ők aligha rendelkeznek.
2012. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy kerüljék az ilyen gyerekeket, játszanak együtt, vagy más gyerekekkel. És elmagyaráznám nekik, amit kommentben írtál, nehogy magukat okolják emiatt. Vinném őket másik gyerektársaságba, hogy jó élményt szerezzenek, és magabiztosabbak legyenek. Nekünk bevált, ezt csinálták egy ideig az én lányommal is, aztán másra kattantak rá.
2012. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lehet ez lesz hogy másik társaságot keresünk, csak olyan jó közeli szép játszótér volt ez amit találtunk, de annyira rossz érzés amikor jönnek sírva meghát hallom is ahogy csúnyán beszélnek és elküldik őket.
2012. júl. 10. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Én azért a helyedben azt is megmutatnám, hogy anya kiáll értük, és amikor legközelebb meghallanám, hogy csúnyán beszél velük a másik gyerek/gyerekek, egyrészt elmondanám a kis rátarti p*csöknek, hogy jól gondolják meg, kivel húznak újat, aztán mennék az anykjukhoz, és fennhangon, a gyerekek füle hallatára megkérném a kedves szülőt, hogy legyen szíves megnevelni a neveletlen kölykét.

Azután pedig másik játszótér.

2012. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről de a gyerekek anyukái szerint ez teljesen normális, életkorukkal járó dolog és én túl érzékeny vagyok, és túlféltem a gyerekeimet. De arra azért kíváncsi lennék, ők mit éreznének fordított helyzetben.
2012. júl. 10. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!