Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy amióta az alaptörvényben kimondták, hogy az élettársak nem alkotnak családot azóta ha ezeknek van gyereke azokat csúfolják, kiközösítik (stb. ) mondván, hogy fattyúk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 10:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Azt szólom hozzá, hogy elég primitív társaságra vall, amelyik az alaptörvény alapján ítél meg embereket és kiközösítenek valakit.
2013. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Ráadásul csúfolni gyerekek szoktak, akik gondolom nem ismerik az alaptörvény módosításokat...
2013. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Persze, mert mindenkinek ez a legelső gondolata reggel, ugye? És honnan tudnák hogy kinek vannak összeházasodva, kinek nem a szülei?
2013. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem láttam hallottam még ilyen csúfolódást, kiközösítést,pedig nem egy ilyen CSALÁD van a környezetemben, rokonságban!
2013. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Mivan??? A 20. század közepe óta ez nem téma normális társaságban. Ha ilyet hallottál, poén lehetett!
2013. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Sosem hallottam erről, pedig sok ilyen családot ismerek.. De te túl sok Trónok harcát nézel/olvasol..
2013. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Én sem hallottam hogy bárkit is fattyúnak neveztek volna, vagy kiközösítettek volna. A környezetemben szinte alig vannak akik házasok lennének. Te hol élsz kérdező??
2013. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség. Én még ilyen csúfolódást nem hallottam.
2013. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Te miről beszélsz, kérdező? Mondj egy példát erre, mert az itt válaszlolók nem sopánkodnak, hanem arról beszélnek, hogy még nem láttak erre példát. Ha te láttál, írd le, és felettük törj pálcát, ne pedig általánosságokon panaszkodj, hogy milyen erkölcstelen a világ.
2013. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Amit most leírtál azt már hallottam.. De, amit kérdeztél azt sose.. Akkor ne kamu kérdést tegyél fel, hanem kérdezz rá, hogy valaki egyetért-e ebben veled vagy hasonlók..
2013. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!