Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szegények vagyunk. Már...

Nagyon szegények vagyunk. Már nem kezdem ezt birni lelkileg. Mivel szerezzek pénzt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én sulizom, a szüleim mindketten betegnyugdijasok és a havi összes családi jövedelmünk pontosan 310 euró. Ebből 50 euró, megy havonta a banknak (felvettünk volt hitelt) + még a számlák az kb 60 euró/ho. Marad havi 200 euró ami egy 3 tagu családnak hiába, hogy beosszuk nem elég egy hónapra.. Minden hónap 16-18 adikán kapunk pénzt ma 13 adika s ma már ott vagyunk, hogy ma egész nap nem ettünk kenyeret mert nincs annyi pénzünk, hogy kenyeret vegyünk.. Annyira szar ez.. Arra gondoltam, abbahagyom a sulit és elmegyek valahova dolgozni, de kellene az érettségi is.. De az ilyenek, hogy még kenyérre sincs pénzünk nem is beszélve más kajárol, tönkretesz lelkileg.. Lassan kezdek depresszióba esni.. Tennem kellene valamit.. De mit? Van/volt már valaki ilyen helyzetben? Próbálok diákmunkát keresni de sajnos azt sem kapok..
2009. okt. 13. 23:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Hát itt eggyesek elég idiótán fogják fel a dolgokat... Arra nemgondoltál, hogy esetleg nyáron is enni kell? Pl az idén sárgarépa semmi sem termett, ami termett a kertben és van az a hagyma és krumpli.Ennyi. Persze igazán könnyü annak ezt mondani ki nem ismeri ezt az életet, de látom persze vannak olyanok is akik már átestek ezen... Meg kellene beszéljem a családommal, hogy mire költsük a pénzt....Hát ezt a választ nemtudom mire véljem. Amikor törleszteni kell a havi adósságokat, pl banknak, ki kell fizetni a számlákat stb és amikor adósságot adósságra halmozol akkor nem is tudom, hogy lehet beosztani, ahogy te mondod.
2009. okt. 14. 10:59
 32/64 A kérdező kommentje:
A weboldalam az [link] viszont az adsense szabályzata, hogy ne kattints a saját hirdetésedre, és ne kérd meg a barátaidat sem, hogy rákattintsanak a hirdetésekre. Volt egy segitőkész válaszoló is, lehet hogy nem alamizsna amit esetleg küldenél, köszi a jó szándékot de nem kérek segitséget anyagilag csak beszélgetni szeretnék erről azért irtam ki ezt a kérdést.
2009. okt. 14. 11:03
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Végülis így nem számít megkérésnek, nem? Én mindenesetre kattintok. Köszönöm a linket! :-)
2009. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

ha van számlád, akkor regisztrálj be a paypal-ra és kiteheted oldalra vagy vhova h aki tud segítsen adományozzon, tod, "donate".


viszont az oldaladat elnézve nem nagyon fogsz azzal sok pénzt keresni, szokásos sablon lap ahova felpakolnak x letöltéseket és ennyi. Ezt ne vedd sértésnek, szakmai szemmel nézem a dolgokat. Ha lappal akarsz pénzt keresni, akkor kezdj el blogolni, pl blog.hu-n oda hirdetéseket is kitehetsz, és ha ügyes vagy jó témákat írsz, stb, akkor sok látogatód lesz.

2009. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Igen ez egy egszerü szokásos cms motor. Viszont azt sem mondtam, hogy pénzt akarok ezzel keresni.
2009. okt. 14. 11:27
 36/64 A kérdező kommentje:
Amúgy már regizve vagyok pay pal re meg van alertpay számlám is. Viszont úgy érzem nem vagyok nyomorék, hogy ilyen adományokat fogadjak el.. Van egy melólehetőségem ott napi 12 órát kell dolgozni havi 600 lejért azaz kb 150, 160 euróért, emelett nem lehet sulizni de elegem volt az éhezésből...
2009. okt. 14. 11:41
 37/64 anonim ***** válasza:
100%

nem nyomorékozásról van itt szó. nah mind1.

weblap kell sokaknak hiddel, ha jó szakember vagy akkor találsz melókat. Kérdés az, hogy tudnak e utalással fizetni, mert ált KP-s melók ezek, nyilván Magyar emberkék nem romániából szereznek ajd távmelóst így feketén. De nem tudom romániában mennyire van erre kereslet.


Amúgy csinálhatsz saját ötleteket is, amikkel látogatott lapot kreálsz, stb. mindenesetre tleg te döntessz mit teszel. ha úgy érzed jobb elmenni dolgozni, akkor menj, de ha bele is szakadsz, de legalább estin érettségizz le.

2009. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
25%
most amúgy honnan netezel?
2009. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
25%

Jah,hogy idióta dolog,ha valódi munkát kell végezned,azért,hogy ne halj éhen,meg pénzed legyen?

Akkor üdvözöllek a felnőttek világában!

Bizony megélni a számítógép nyomogatásából nem lehet.

Az meg,ha kevés van,bizony azt jelenti,hogy többször kell átbeszélni a családnak a kiadásokat,megbeszélni mi az amiből pénzt lehet csinálni(a burgonyán ,hagymán,sárgarépán kívül van még borsó,bab,paradicsom,paprika,paradicsom stb is-amit el lehet rakni-igaz mindezt jövőre)

Mint írtam,mi havi 40-50-et költünk a boltba,persze ehhez sok munka kell,de hát ha ez idiótaság...

2009. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Egyebeket is lehet termelni. Persze ahhoz meg kell venni a vetőmagokat is. És sok ága boga van. Ha legalább egy évet éltél volna ilyen környezetben akkor kétszer is meggondolnád ezeket.
2009. okt. 14. 12:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!