Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek...

Nem vagytok féltékenyek amikor a férfiak, haverok külön mennek el nyaralni?

Figyelt kérdés
amikor pasis nyaralást szerveznek és úgy mennek el nők nélkül víz mellé, Balatonra mondjuk. Sok nő megfordul ott, nem vagytok ilyenkor féltékenyek, hogy bármi megtörténhet?
2013. jún. 22. 17:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

Férfiként ezt nagyon másképp látom. Mi haverokkal (régi egyetemi évfolyamtársak) rendszeresen el szoktunk menni 1-2 napra, vagy néha 1 hétre is csavarogni. Kár aggódni, semmi rendkívüli nem szokott történni, esetleg néha többet iszunk, mint a lányok jelenlétében tennénk.

Van aki megy horgászni ilyenkor, amit családdal nem tehet meg, vagy elmegyünk együtt túrázni valahová, pl. olyan útra, ahová a család már nem lenne hajlandó eljönni. Főzünk olyan ételeket, amiket családdal nem lehet, mert pl. annyi chili kerül bele, hogy csak sok sörrel alaposan leöblítve fogyasztható. A lényeg pedig, hogy újraéljük az ifjúságunk egy időszakát.

Vízparton tényleg sok nő megfordul. Néhány sör után mi is meg szoktunk fordulni utánuk, és megállapítjuk miről maradtunk le. Ennél több viszont garantáltan nem történik.

2013. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

A férjem jár búvárkodni. Egyszer kipróbáltam, kiderült, hogy nem csak tériszonyom van, de a víz alatt is pánikolok, hogy arra a csutorára van bízva az életem, félek, hogy a maszkba bemegy a víz, nem tudom rendesen kifújni, stb.

Ezért teljesen felesleges lenne X százezret arra eltapsolni, hogy én is menjek vele. Nekem kínzás lenne, ő élvezi.


Néha haverokkal is elmennek Balcsira pár napra, ez néha van, néha nincs.


Nem zavar, addig én is el tudom foglalni magam, benne pedig megbízok.


Nem utolsósorban mivel ő 10 évvel idősebb, több szabija van, mint nekem. A közös nyaralásra és év közbeni egy-egy megtoldott hétvégére én el is lövöm a sajátomat, amennyivel neki több van, azt meg búvárkodásra vagy egyéb hasonló dolgokra fel tudja használni.

2013. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
12%
Az én férjem tuti nem menne nélkülem és én se szeretném, ha menne. Nem azért, mert féltékeny lennék, csak nem esne jól, ha nélkülem akarna menni. Őszintén szólva pár órás programokon kívűl nem szívesen töltünk külön időt.
2013. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromék egy hétvégére szoktak lemenni nyáron Balatonra, pénteken mennek, vasárnap jönnek. Még sosem éreztem úgy, hogy emiatt féltékenykednem kéne.
2013. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem. mondjuk itt nem egy hetes bulikra kell gondolni, inkább egy hosszabb hétvégére, amikor elmennek valami olyan helyre, ami engem annyira nem vonz.

ismerem a páromat, nem csapodár típus. egyrészt. másrészt meg a társaság is olyan, hogy ott is hagynák azon nyomban ha nekiállna csajozni.


víz mellé együtt szoktunk menni, ők inkább városlátogatásokra, hegyekbe mennek túrázni.


ilyenkor legalább nekem is van egy kis időm olyanokkal együtt bulizni jönni-menni, akikkel máskor nem lenne lehetőségem.

2013. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22%
Eszébe sincs nélkülem nyaralni menni....nem ovis szinten van a férjem..........
2013. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Mitől is ovis szint, ha egy pár tagjai időnként külön is elmennek valahova egy hétvégére? Szerintem ez teljesen normális, és jót is tesz a kapcsolatnak.
2013. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

teljesen más ha valaki a hobbijának él vadász, horgász, buvár stb. Ezekre menjen társasággal vagy egyedül.

teljesen más a kérdező nyaralós kérdése.

Aggodalma a "zöldszemű" amitől fél, ami beköltözött az életébe, ha kételyei támadnak kedves kérdező, akkor a feltétlen bizalom már nincs meg a kapcsolatodban, ami lehet abból is, hogy nem elég mély a kapcsolatotok.

-egy féltékeny mentes kapcsolat alapja a bizalom-

2013. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az én férjem is eljár minden évben nyaralni a barátaival.8barát lemegy Balatonra egy hétvégére.Az első eveinkbe hihetetlenül féltékeny voltam,hogy minek mennek mit fognak ott csinálni.Most már lefoglalom magam ha elmegy.En is elmegyek addig ide oda.Azt hozzáteszem hogy a férjem soha nem marad ki otthonról,nem jár sörözni,otthon mindent megcsinal.Akkor miért ne erdemelhetne ki egy hétvégét a barátaival akiket egész évbe nemlat.
2013. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!