Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek...

Nem vagytok féltékenyek amikor a férfiak, haverok külön mennek el nyaralni?

Figyelt kérdés
amikor pasis nyaralást szerveznek és úgy mennek el nők nélkül víz mellé, Balatonra mondjuk. Sok nő megfordul ott, nem vagytok ilyenkor féltékenyek, hogy bármi megtörténhet?
2013. jún. 22. 17:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem megy pasis nyaralásra a férjem.Én sem megyek csajosra. Egy-egy buli, mozi belefér a barátokkal, de a nyaralás az családi program.
2013. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
A vőlegényem nem megy nélkülem nyaralni. DE szerintem elég kevesen mennek a párjuk nélkül nyaralni!
2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Így van. Eszembe sem jutna elmenni nyaralni a férjem nélkül és Ő sem vetett fel még ilyen ötletet. A nyaralás a családé. Én ilyen pasival nem is kezdenék.
2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk sincs ilyen, de ha lenne, nem arra lennék féltékeny, hogy "most biztos csajozik" mert nem olyan, hanem max "basssszus én is mennék nyaralni, nem ér" formájú féltékenység lenne :)
2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
pedig sok férfi megy el pár napra a haverokkal
2013. jún. 22. 17:43
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha már most féltékeny vagy, vagy a fejedben ezek a gondolatok forognak, már rég rossz, mérgezi a párkapcsolatodat.

Magánvélemény: azok a férfiak akik ilyen programra vágynak, nagy szabadságigényük van, kevésbé türik a korlátozott monogám kapcsolatot.

Ha nem hagysz neki teret és teszi a dolgát ahogyan akarja, búcsút inthetsz a kapcsolatodnak.

Próbáld ki a csajos nyaralást, mennyire tetszik a barátodnak?

2013. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Az olyan pasi is.Nekem sem kellene, aki nélkülem megy nyaralni.A sok meg soha nem érdekelt, csak az enyém.De a válaszokból az jön le eddig, hogy mégsem olyan sok.
2013. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Én is hallottam ilyen nyaralásról, de akkor a "barátok" helyett a szeretőjével volt..
2013. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Egyszer egy évben sátorozni mennek.

Fölöslegesen nem aggódok.

Ha meg bármi megtörténik, úgysem tudnám meg, nem?

Ha meg csak alkalom kell, az adódna bármikor, bárhol, akkor már veszett ügy. Hosszú házasság alatt lehet, egyszer mindenki megbotlik, főleg, ha sok az alkalom.

2013. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

én azt gondolom, hogy aki a saját szabadságát amit a párjával tölthetne el nem vele tölti el, ott elgondolkodnék, hogy mennyire vagyok neki fontos, vagy csak egy kelléke az életének.

A szabadságok évente korlátozottak, ha pedig azokat a haverokra költi helyettem, én egyedül menjek nyaralni, na nem má.

2013. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!