Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy nem akarok nyaralni menni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítélkezzetek,nem vagyok sem elkényeztetett,sem hálátlan,és a szüleimet is szeretem,itt egészen másról van szó.Minden évben elmegyünk Görögországba egy nagy csapattal..nekem viszont semmi kedvem ehez a nagy társasághoz,mert van 1-2 ember akiket ki nem állhatok nyomós okból.Szüleimnek se a kedvencei..szóba került már hogy elmenjünk-e de még áll a foglalás..úgy érzem belehalok ha el kell mennem,minden porcikám tiltakozik ellene.Most mitévő legyek?

2013. jún. 9. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyobb a társaság, akkor foglalkozz azokkal, akiket kedvelsz, és ne azzal az egy-kettővel, akit nem. Élvezd a nyaralást, a pihenést, és ne hagyd, hogy néhány "hülye" elrontsa. A mai világban sajnos keveseknek adatik meg, hogy nyaralhassanak, pláne ilyen szép helyen, mint Görögország. Én például még soha életemben nem nyaraltam még belföldön sem, pedig már 30 éves vagyok. Szóval használd ki a lehetőségedet, és csak a jó oldalát próbáld nézni.
2013. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én már tavaly se mentem a családdal, jobb ha nem veszünk össze :D


idén odaadják az árát, abból elmegyek Görögországba egy hétre haverokkal

2013. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
le merném fogadni hogy egy elkényeztetett 17 év körüli lány vagy
2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
képzel a nagyszüleimnek,valamennyivel több pénzük van mint nekünk(tényleg csak kicsivel) és a mamám van olyan kedves hogy fizet egy 1500 forintos internete.ne szolj bele amíg nem tudod a helyzetem
2013. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem szóltam bele, csak kifejeztem örömömet :)

te kezdted a személyeskedést a kérdezővel szemben, pedig a kérdésben világosan leírta mi a helyzet

2013. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

"és a mamám van olyan kedves hogy fizet egy 1500 forintos internete"


Persze, meséld már el légy szíves az egész élettörténeted, mert baromira kapcsolódik ám a kérdéshez, és biztos mindenkit nagyon érdekel.

2013. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Ez most mi amit írtál? Hogy jön ez ide, hogy ki fizeti az internetedet? Vagy mi van???
2013. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nagy a társaság, akkor tudsz a bunkóktól szeparálódni és olyanokkal együtt lenni, akiket kedvelsz.

a szüleid miatt menj el, pláne ha szereted őket. nekik biztos rosszul esne, hogy örömet akarnak okozni, te meg húzod a szádat. most az egyszer, utoljára. pár év múlva úgyis a pároddal meg a saját baráti köröddel mész majd nyaralni.

2013. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Ha eleg felnott, akkor maradj itthon.
2013. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy a szülők nagy társasággal mennek nyaralni. Én a családdal szeretek nyaralni (értsd férjem és a lányom), akkor csak mi vagyunk, játszunk, beszélgetünk, egymásra figyelünk. Nem kell alkalmazkodnunk semmihez. Nekem ez jelenti a nyaralást, nem az, hogy a rohanó munkával telt hétköznapok után a haverjaimmal is foglalkoznom kelljen a családom helyett. Persze más a helyzet, ha valaki egy nyáron 3-4 szer megy nyaralni, akkor belefér haveros is. De ha csak egy esetleg kettő, szerintem az a családé kéne, hogy legyen. De hát nem vagyunk egyformák. Megértem a kérdezőt.


Kérdező: mond meg őszintén. Kérd meg őket, hogy menjetek csak hármasban, vagy ha van tesód, akkor négyesben. Teljesen más az ilyen nyaralás.

2013. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!