Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek...

Nem vagytok féltékenyek amikor a férfiak, haverok külön mennek el nyaralni?

Figyelt kérdés
amikor pasis nyaralást szerveznek és úgy mennek el nők nélkül víz mellé, Balatonra mondjuk. Sok nő megfordul ott, nem vagytok ilyenkor féltékenyek, hogy bármi megtörténhet?
2013. jún. 22. 17:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem az még nem férfi, aki ìgy gondolkodik , hanem egy suhanc!
2013. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha megakar csalni akkor a munkahelyén vagy bárhol megteheti nem kell ahhoz a Balatonra menni. Én nem csinálnék belőle ügyet.
2013. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk sincs ilyen, erre való a tinikor.
2013. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy kis kikapcsolódás.

Miért rágnám magam? Érezze jól magát. Ha csajozni akar, megteheti itthon is...

2013. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem. Bárhol megteheti, ha akarja.
2013. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%

"pedig sok férfi megy el pár napra a haverokkal"


Tévedsz. Ez a ritkább. Szinte nem is ismerek ilyet, aki a családja, felesége nékül megy nyaralni. Nálunk sincs ilyen.

2013. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem szokott ilyen lenni, együtt nyaralunk. Van, hogy a barátokkal, de ilyenkor sincs külön csajos, vagy pasis nyaralás, koedukált társaság vagyunk, a barátok is hozzák a párjukat. :)
2013. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én leszek a kivétel. Minden évben elmegyünk a barátokkal raftingolni valahová, ahová a feleségeink nem akarnak jönni (egyszer kipróbálták, nem jött be nekik, pedig mi is csak amatőr módon nyomjuk). Mivel ők is nagyon jóban vannak, ezért általában mást találnak ki maguknak arra az időszakra, tavaly például még mi Szlovéniában voltunk, addig ők kiruccantak Barcelonába.
2013. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%

Én sem szoktam elmenni haverokkal, mert én se örülnék, ha ő elmenne meg nem is érezném magam jól.

Másrészt vendéglátóztam a Balatonon két nyarat.

Én a nőket jobban félteném.

2013. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Kivétel vagyok én is! Férjem a barátaival vadászni jár. Egyszer próbáltam, soha többet! Órákig caflatni a susnyásban, vagy éjjel lapitani, csendben, mikor jön a vaddisznó. Mi a barátnőkkel elutazunk pár napra. Városnézés, kirándulás, jókat röhögünk. Férjeink meg nem morognak, minek már a 10.-múzeumba bemenni.

Nem, nem vagyok féltékeny. Férjem sem.

2013. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!