Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ti nem érzitek egy idő után,hogy fiatalabbra vágytok?Nekem idős a pasim és egy ideje azt érzem fiatalabbra vágyom de nem tudom miért.Talán azért mert sosem volt fiatalabb pasim és szeretném megtudni milyen velük.
2013. jún. 2. 09:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Egy kis különlét erre is választ ad!
2013. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
51%
És azt kell mondjam, esetedben nem fellángolásnak nevezném ezt,hanem alapvető életvitelbeli különbségnek! Ami a korodra jellemző! 60évesen te sem vágysz majd gyerekre,pörgésre!
2013. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Az én párom 15 évvel idősebb,jól megvagyunk,de ha azzal jönne,hogy nem akar babát,akkor bizony nagyon elgondolkodnék rajta,hogy érdemes e együtt maradnunk..

Akar babát,remélem később sem változik meg a véleménye.

Ha tényleg azt érzed,hogy nem vagy boldog-mert szerintem nagyon nem-akkor mérlegelj..le tudod e élni az életed gyerek nélkül,nem bánnád meg,ha nem lenne..

2013. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
54%

23 vagyok a barátom 30! 1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt!

Nem vágyom fiatalabbra,volt már velük "kapcsolatom"

2013. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nem a korávan van a baj hanem hogy nem akar elvenni meg gyereket gyakorlatilag a legszebb éveid vette el tőledd...
2013. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Igen tudom és ez rossz:((

Igazságtalan az élet.(

2013. jún. 2. 14:05
 37/39 anonim ***** válasza:

Minden probléma forrása a kor!

Ha fiatalabb lenne, nem lenne gond a fent említett esküvő, gyerekvállalás! De tegye már föl a kezét, aki szerint igenis 60 évesen előlről kéne kezdenie mindent a pasinak, csak mert egy nála fiatalabb (jóval fiatalabb) nővel van?

30 év rengeteg! Itt bizony számít a korkülönbség, mert nem ugyanazt akarják, nem ugyanott tartanak az életben!

2013. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

13:22-essel értek egyet.

Ne hagyd, hogy tovább kihasználjon.

Mit ad ő a kapcsolatba? Mi az ami neked jó? Szeretnél családot, esküvőt, szexet, közös programokat. Egyik sincs meg.

Ez jobb nem lesz. Még most lépj, így van esélyed felépíteni egy boldog életet.

2013. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Csak mert soha nem tetszettek a fiatalabb pasik mindig is az idősebbek akik komolyak nem csajoznak és most nem tudom miért érzek így."


Nézd,ne általánosíts. Az én párom 28 éves,egyáltalán nem csajozós,megbízható. Az a baj,ha vele maradsz,akkor később bánni fogod,hogy kimaradtál az anyaságból. Ha szülnél is neki gyereket,majdnem 80 éves lenne a párod,amikor leérettségizik a gyerek. Ezt is gondold át. Biztos ezt akarod? Hidd el,hogy nem csak az nem csajozik,aki már az ágyban sem aktív. Gondold át,de én a helyedben eljönnék.

2013. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!