Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ti nem érzitek egy idő után,hogy fiatalabbra vágytok?Nekem idős a pasim és egy ideje azt érzem fiatalabbra vágyom de nem tudom miért.Talán azért mert sosem volt fiatalabb pasim és szeretném megtudni milyen velük.
2013. jún. 2. 09:00
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

A több év nem tudom csak úgy ott hagyni mert szeretem de tudom lépnek kell.

És mi van ha ez csak egy fellángolás nálam?Nem tudom:((Ezt tényleg így érzem,hogy elég vagy csak jött ez és majd elmúlik.

2013. jún. 2. 09:55
 22/39 anonim ***** válasza:
51%

8 v.!


Talán azért nem mentek sehová, mert szégyeli a korkülönbséget felvállalni!

2013. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez egyik napról a másikra alakult ki ez. Mikor kezdődött? Próbáltál beszélni vele?
2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lépned kell. De az biztos, hogy neked kell eldönteni, az iránta érzett szeretet és az együtt töltött idő el tudja-e veled feledtetni, hogy te szeretnél szülni... sokan vannak, akiket kielégít, ha kettesben, csendben éldegélnek. Mást meg nem.

Azt, hogy neked mi lenne a jó döntés, mi nem tudjuk, de még csak tanácsot sem adhatunk, hiszen nem vagyunk te... elmesélhetjük, hogy nálunk működik, nem működik, de a te lelkedet te ismered.

2013. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, de mégis mire számítottál egy 30 évvel idősebb embertől? 50 évesen még lehetett fiatalos, de most 60 évesen valóban megkezdődik az öregkor. Teljesen természetes, hogy egy 60 éves ember már nem akar gyereket, nem akar olyan szórakozást, amit egy 30 éves és sajnos sokaknál a szexuális élet hanyatlása is megkezdődik. Persze vannak egyéni különbségek, van jól karban tartott 60 éves, de ez már akkor is öregkor, akármilyen állapotban van az ember. Ha te másra vágysz, akkor azt csak mástól fogod megkapni.

Valamelyik hozzászóló írta, hogy 20 év korkülönbséggel milyen jól működik a házasságuk. Igenám, de nagyon nem mindegy, hogy 20, vagy 30 év a korkülönbség. Nem mindegy, hogy amikor a férfi 60, akkor a nő 30 vagy 40.

2013. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
És te akarsz gyereket? Ha igen,akkor sztem nincs min gondolkodni... Azért egy 60éves embernek már általában unokája van. Nem hiszem,hogy lenne energiája 0-24ig egy gyerekre. Ez a döntés csak a meghozatalkor esik rosszul,aztán rájössz,hogy jól döntöttél! Vagy maradsz és pár év múlva úgyis itt tartasz megint!
2013. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

pár hónapja érzem ezt főleg mikor látok több párt is és fiatalabb pasikkal akiknél család van.

Ez hiányzik nekem.A testi dolog már régóta nem megy az idáig nem is zavart de miután se baba se esküvő kezd az is zavarni

Ha szeretne babát akkor lehet nem lenne ez mert boldog lennék de így úgy érzem semmi nem vagyok csak vagyunk egymásnak azt kész.

A baba témáról esküvőről beszéltem vele és rég is de nem akar azt mondja neki igy jó menjek el ha nekem nem.

2013. jún. 2. 10:36
 28/39 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ne erőszakold a gyerektémával! Menj,ő is ezt mondja! Ha adnak fogadd el,ha ütnek szaladj el! Lesz időd új párt találni és új életet építeni!
2013. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Honnan lehet tudni,hogy amit érzek nem fellángolás?És nem is vágyok más férfira?Csak mert soha nem tetszettek a fiatalabb pasik mindig is az idősebbek akik komolyak nem csajoznak és most nem tudom miért érzek így.
2013. jún. 2. 11:11
 30/39 anonim ***** válasza:
51%
Gondold végig mire vágysz igazán; gyerekre meg házasságra? Akkor menj! De ha belenyugszol, hogy mellett ezeket nem kapod meg és otthon fogtok ülni, akkor maradj!
2013. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!