Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ti nem érzitek egy idő után,hogy fiatalabbra vágytok?Nekem idős a pasim és egy ideje azt érzem fiatalabbra vágyom de nem tudom miért.Talán azért mert sosem volt fiatalabb pasim és szeretném megtudni milyen velük.
2013. jún. 2. 09:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a legnagyobb korkülönbség még 17 évesen volt. Az akkori pasim 26 volt. Nekem már az is soknak számított. Mostani párom 3 évvel idősebb,nekem pont ideális.

Köztetek hány év van?

2013. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
16 évesen volt kb 8-9 évvel idősebb fiúm, a mostani 3 évvel idősebb tőlem. ez pont ideális.
2013. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%
akarod mondani idősebb nálad
2013. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
30 év de már 10 éve megvagyunk csak mostanában érzem ezt lehet azért ha sokáig várok akkor nem fogok már én sem találni fiatalabb férfit és szeretném megtudni milyen is velük
2013. jún. 2. 09:18
 5/39 anonim ***** válasza:
45%

A férjem 12 évvel idősebb nálam, de simán el tudnám képzelni a 25-30 év korkülönbséget is, ha szeretem az illetőt.

Én sosem vágynék fiatalabbra.:)

2013. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Utolsó írok privit:)
2013. jún. 2. 09:20
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy érzem nekem max. 10 év férne bele (de az a nagyon max.) . Azon belül még ideális. De ugye nem vagyunk egyformák,attól még nem nézek furán arra,akinek 20-30 évvel idősebb a párja,ha szereti,akkor éljenek boldogan. :)


Első voltam

2013. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%
A párom és köztem közel 20 év a korkülönbség, 5 éve vagyunk együtt, de nálam is kezd betelni a pohár! Minden nagyon jól kezdődött, a korához képest nagyon fiatalos volt mind külsőleg, mind mentalitásban. De most mintha kicserélték volna, túlzottan otthonülős lett, sehova nem megyünk, még ki is jelentette, hogy mi nem is fogunk együtt menni sehova, mert nem egy az érdeklődési körünk! Amúgy eddig elmentünk bárhova, kielégítettük egymás igényeit! Egyszóval beöregedett, és elhagyja magát! Én igazából nem fiatalabb pasira vágyom, mert azok is vannak ilyen unalmasak, hanem a régi páromra! De szerintem az már a múlté! :(
2013. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van:(((És egyéb dolgok sem olyanok mint voltak:((
2013. jún. 2. 09:27
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Én 22 évesen kerültem össze az akkor 44 éves élettársammal, van egy 23 éves lányunk... Most vagyok 47 éves, ő 69 és soha eszembe sem jutott, hogy fiatalabb kellene.

Én szándékosan nem akartam hasonló korú párt, azt láttam a barátaim között, hogy azoknak a kapcsolatát töri meg leginkább a gyerek születése, akiknél apuka is fiatal, mert ő még menne, szórakozna, anyuka viszont hamar megkomolyodott a baba születése után, és inkább otthonlétre vágyik. Én meg mindig otthon molyolós, nyugis típus voltam, nekem direkt jó volt egy hasonló, már nem nyüzsgő férfi. Korombeliek között nem találtam ilyent...

De nem bántam meg, jól vagyunk mi így :)

2013. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!