Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Akiknek idős a párjuk. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ti nem érzitek egy idő után,hogy fiatalabbra vágytok?Nekem idős a pasim és egy ideje azt érzem fiatalabbra vágyom de nem tudom miért.Talán azért mert sosem volt fiatalabb pasim és szeretném megtudni milyen velük.
2013. jún. 2. 09:00
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Utolsó sajnos nálunk nem akar babát se esküvőt talán ezért is vágyok fiatalra mert az idősebbekbe csalódtam:((((

Ha lenne baba esküvő lehet nem gondolkoznék így.De mivel önző így más

2013. jún. 2. 09:32
 12/39 anonim ***** válasza:
46%
10- totálisan egyetértek, én is kiéltem magam a huszas éveimben, buliztam orrba, meg szájba, aztán teljesen lenyugodtam, mindig is az idősebb férfiakat szerettem, és ez a 12 év korkülönbség nekünk nagyon bejött. Éljen az otthonülés!:)
2013. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom :( Nekünk a gyerek nem akarása fel sem merült, pedig neki az első házasságából akkor már volt egy nagy fia.
2013. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Hát igen azzal jön,hogy Ő már öreg ehhez pedig nem.És mivel nem akar semmit így azt mondom önző csak az a lényeg Ő mit akar
2013. jún. 2. 09:35
 15/39 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
30
2013. jún. 2. 09:37
 17/39 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, de egy 50 évesnél se nagyon normális, hogy ő már nem akar sehova se menni...
2013. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Sajnos az utóbbi években már nem is törődik velem testileg talán ez is ok hogy fiatalabbra vágyom:(
2013. jún. 2. 09:47
 19/39 anonim ***** válasza:
91%
Te még nagyon fiatal vagy, nem egy néni, ha ő meg ilyen bácsis lett, akkor hagyd ott
2013. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

Gyakorlatilag semmi nincs ebben a kapcsolatban, amire vágysz. Gyerek, együtt töltött szabadidő, szexualitás.

Miért maradsz vele?

Nem szégyen bevallani, hogy nem működik a kapcsolat (bár nyilván jönnek majd az okos ismerősök, hogy mi megmondtuk, korkülönbség, satöbbi...) Ez tart vissza a változtatástól?

2013. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!