Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg így lenne?

Szerintetek ez tényleg így lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Noss. Beszélgettem egy ismerősömmel,és arra terelődött a szó hogy a távkapcsolat. sajnos abban élek a párommal kb fél éve,és 2 havonta megyek haza. ( én vagyok a nő)

Na és azt írta nekem,hogy MINDEN FÉRFI (!!!) megcsaklja a párját,amíg nem házasok. és hogy engem is tuti megcsal,mert nincs olyan férfi aki ne bírná ki p*na nélkül... ( szószerint ezt írta..) és hogy neki is hiába van barátnője ( ismerősömnek) ő is megcsalja,mert amíg nincs felesége,meg gyereke,addig szabad ember,és az ő ismerősei is ilyenek.. szóval tuti megcsal a párom...

Csak azért nem veszem észre,mert okosan csinálja,meg az összes férfi... szóhoz nem jutottam,szerintem meg ha igazán szeret valaki valakit,akkor tuti hogy nem csalja meg. inkább kielégíti önmagát. nem? Szabályosan össze veszett velem,hogy tuti megcsal,stb stb stb.

1. jelét nem látom

2.tudom hogy szeret,és ideje nem lenne rá...

3.aki szeret az nem csal meg. mert ez a normál.

Férfiak főleg,ti ilyenek lennétek? amíg nincs feleség,gyerek le**arjátok a barátnőtöket? és mindenkivel csináljátok? ( ne menjünk bele hogy ha feleségül vesz vkit akkor is megcsalja..:D az másik sztori)

Én hiszek abban ha valakit szeretünk,annak nem okozunk fájdalmat.. szerintetek?


2013. máj. 31. 11:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen pontosan ezt a véleményem. BÁRMIKOR megcsalhatja az egyik a másikat.

Pl az én barátom nem ilyen..

előttem volt egy 6 éves kapcsolata. ott is a nő csalta meg a páromat. eszébe sem jutna megcsalni engem... és idáig nem volt sok barátnője. ( előttem 2 volt és én vok a harmadik). Mindenki tud változni ha van kiért,de bármikor megcsalhatja az egyik a másikat..

2013. máj. 31. 11:45
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs igaza az ismerősödnek. Igaz, mi csak 10 hónapig éltünk párkapcsolatban, és hétvégente találkoztunk, de sosem csalt meg. Nagyon szeret(ett) és hétvégén, mikor nálam aludt... Hát tuti, hogy hét közben nem volt másik lánnyal. :) :) <3

Szerintem többet ne is beszélj az ismerősöddel, mert hülye gyökér. :)

2013. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
most idejöttél fényezni a pasid?omfg
2013. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy fényezi a pasiját. Nyilván bízik benne, miért lenne vele ha nem tenné? Épeszű nő nincs olyan kapcsolatban ahol nem bíznak a felek egymásban.
2013. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd, véletlenül, nem arra játszik, hogy megkapjon?
2013. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Ha valakivel együtt vagy, azért vagy vele együtt mert szereted/szeretitek egymást. Ebbe nekem nem fér bele egy megcsalás. Vagy járok valakivel, vagy nem. Vannak még normális pasik is, de az ilyen "divatkölyköktől" ne várj sokat.:)
2013. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15-ös.

de nálam is próbálkozott,de lekoptattam.. és ekkor mondta hogy szerintem az én párom nem csal meg? HÁTNEM! megvannak a jelei.. rejtélyes hívások,kimaradozás,stb.. 1x teszteltem is.. egy barátnőmet rá küldtem,akit ő nem ismer,hogy randizzanak,de mondta h van barátnője,és szereti stb stb stb. meg sok kis apró jel lenne.. szóval az enyém nem csal,és én sem őt. a lényeg: szerintem is ha van egy kapcsolat,akkor nem fér bele hogy megcsalja egyik a másikat. akkor szakítsanak és kész.. szerintem... ha valakinek meg csak szex kell,akkor keressen alkalmi kapcsoaltot... köszönöm a válaszokat!:)

2013. máj. 31. 18:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!