Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg így lenne?

Szerintetek ez tényleg így lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Noss. Beszélgettem egy ismerősömmel,és arra terelődött a szó hogy a távkapcsolat. sajnos abban élek a párommal kb fél éve,és 2 havonta megyek haza. ( én vagyok a nő)

Na és azt írta nekem,hogy MINDEN FÉRFI (!!!) megcsaklja a párját,amíg nem házasok. és hogy engem is tuti megcsal,mert nincs olyan férfi aki ne bírná ki p*na nélkül... ( szószerint ezt írta..) és hogy neki is hiába van barátnője ( ismerősömnek) ő is megcsalja,mert amíg nincs felesége,meg gyereke,addig szabad ember,és az ő ismerősei is ilyenek.. szóval tuti megcsal a párom...

Csak azért nem veszem észre,mert okosan csinálja,meg az összes férfi... szóhoz nem jutottam,szerintem meg ha igazán szeret valaki valakit,akkor tuti hogy nem csalja meg. inkább kielégíti önmagát. nem? Szabályosan össze veszett velem,hogy tuti megcsal,stb stb stb.

1. jelét nem látom

2.tudom hogy szeret,és ideje nem lenne rá...

3.aki szeret az nem csal meg. mert ez a normál.

Férfiak főleg,ti ilyenek lennétek? amíg nincs feleség,gyerek le**arjátok a barátnőtöket? és mindenkivel csináljátok? ( ne menjünk bele hogy ha feleségül vesz vkit akkor is megcsalja..:D az másik sztori)

Én hiszek abban ha valakit szeretünk,annak nem okozunk fájdalmat.. szerintetek?


2013. máj. 31. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
már ne haragudj, de ez az ismerősöd egy barom.
2013. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd egy görény. Vannak normális pasik, akik nem ilyenek.
2013. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell általánosítani. Amelyik pasi meg addig csalja a nőt, amíg "csak" a barátnője, az csalni fogja akkor is, ha már a felesége lesz, mert kifogásokat akkor is fog találni (kicsit meghízott terhesség alatt, fáradt, nyűgös stb.).
2013. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor itthon vagy vele és őszintén rá figyelsz és csak rá, észre fogod venni ha valami nem oké. Addig pedig hagyd figyelmen kivül a dolgot mert azzal hogy hergeled magad csak magadnak ártasz és haszna úgysincs.
2013. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta. :D:D

Ne haraudj, de már a kérdés kiírása is butaság, normális ember ezt nem veheti komolyan.


Ennyire nem lehet általánosítani semmiben. Még ha igaz is lenne ez a férfiak többségére (szerintem nem igaz, de mindegy), ilyet mondani, hogy _minden_ pasi megcsalja a párját... hülyeség.

Volt már nem egy férfi barátom, aki beszámolt a kapcsolatairól, a nemszép dolgokról is... és bizton állíthatom, hogy a többség NEM szokta megcsalni a barátnőjét.



Persze mindez nem biztosíték arra, hogy Téged se csalnak meg (ezt nem tudhatjuk), de ettől függetlenül a kedves ismerősöd egy elég nagy idióta :D

2013. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot...
2013. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülyeség... :D

de megakarom neki mutatni,hogy egy nagy barom..:DD

amúgy engem tudom h nem csalnak meg.. hogy miért?

ideje sincs rá.. ha van ideje velem beszélget.

ha otthon vagyok,velem van. szóval még rejtélyes hívás,vagy sms sincs...:D ha a szemébe nézek,látom rajta hogy szeret,és a szeretet árad belőle.. :) szóval engem nem csalnak tuti.. de ismerősöm valami nem normál :D

2013. máj. 31. 11:35
 8/17 anonim ***** válasza:

HAZUGSÁG!


Házasságban is megcsal.

2013. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De édes, és e megcsalás elkerülésére a házasság lenne a védelem. Hm...be szép világ. Az ismerősöd hülye.
2013. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagyon jó barátom ingázik kéthetente. Régen az a típus volt aki röptében a legyet is. 10 éve házas, néha szivatjuk vele, hogy biztos nincs e kint nője.. Férjem is próbálta már kihúzni belőle, jelenlétem nélkül is, egy másik pasinak csak bevallaná. De tagadja. És amúgy hiszünk is neki. Látszik, hogy boldog, minden rendben van velük. Lenyugodott, jó házasság van. Biztos nem tökéletes, de olyan nincs is. Mégsem megy félre. Pedig ha nekem valaki azt mondja az egyetemi évek alatt hogy ez a pasi egyszer a hűség mintaszobra lesz körberöhögöm:) Mit tesz a szerelem?:)
2013. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!