Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék miért nem vesznek meg...

Anyámék miért nem vesznek meg nekem semmi márkásat és drágát, a legolsobb cuccokat kapom toluk, mikozben usznak a pénzben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:59
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
27%

Nem hiszem el, hogy miket írtál ide. Te egy kitartott hisztis p***a vagy. Apád is egy (nem mondom ki), ha 70k-ért vesz pólót, amikor 10k-ért ugyan olyat vehetne 60k-et meg utalhatna rászoruló éhező gyerekeknek.

Én már felnőtt vagyok. Gyerekkoromban elég szegények voltunk, de én hihetetlen sok tanulással elértem az álmomat és sikeres építész lettem. Nem tudom, hogy érted-e, hogy hogyan működik ez az ország, de a fizetésnek minimum a felét elveszi az állam. Ezután jön a kaja, stb., és ezek után jöhetnek csak a luxuscikkek a maradék pénzből. Én is láttam már nagyon drága pólókat, de helyettük vettem pólót tized annyiért és így más hasznos dolgokra tudtam költeni.

Amúgy meg attól leszel jobb ember, hogy márkás cuccaid vannak? Tudod te azt, hogy azok sima pólók átcímkézve? Szó szerint semmiben nem térnek el olcsóbb párjaiktól! Néha van kivétel, pl.: a cipőknél és az öltönyöknél, de ennyi.

Ajánlom neked, hogy vállalj nyári munkát és azt oszd be, de már előre látom, hogy megveszel majd pár márkás cuccot, de tartalékod nem marad...

2013. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!