Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék miért nem vesznek meg...

Anyámék miért nem vesznek meg nekem semmi márkásat és drágát, a legolsobb cuccokat kapom toluk, mikozben usznak a pénzben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:59
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
De igen,usznak ,és mégis azt kapom csak.Azért szerintem ,ha ennyi pénzem lenne,mégsem adnám a gyerekemnek a legolcsobb ruhákat meg a pár 1000 ft-os táskát.Lehet támadni..............de azért ez tényleg igazságtalan.Ha lehetne elmennék dolgozni ,meg nyári munkára ,de nem enged ...konnyen veszi amugy 16vagyok
2013. máj. 13. 17:14
 12/51 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom, ezzel akarnak ránevelni arra, hogy nem a márkás cucctól leszel nagyobb ember, csakhogy ez nem pusztán nevelés kérdése. Ilyen a természeted, megcsillan a lóvé, de nem kapsz annyit, amennyit szeretnél és egyből szemét zsugori az anyád.


Pedig hidd el, van olyan ember, aki szintén több százezret keres, mégis kenyeret eszik vízzel hónap végére. Mert ha van pénz, megy a habzsidőzsi, ha meg nincs, akkor rágja a küszöböt. Gondolom, hogy ennyit keressen, munkájába került. Kétlem, hogy jobban tetszene, ha el lenne cs.szve az 500 ropi, aztán egy váratlan kiadásnál mehetnétek kölcsönért, mert nincs félretett pénzetek. De persze ezek már felnőtt dolgok, te meg még gyerek vagy, aki ebből az egészből annyit lát, hogy sok pénz=márkás ruha. Csakhogy a világ nem így működik. Vagy akinek így működik, az megnézheti magát.

2013. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy? 10-12?

Attól, hogy apádnál van naponta 500e forint, nem azt jelenti, hogy hú de gazdag és azzal a pénzel azt csinál amit akar. Lehet viszi anyagköltségre, vagy más egyebek kifizetésére ami kell a vállalkozásához :D


Nem csodálom hogy a legolcsóbbat veszik meg, ha ennyire kis görcs vagy.

2013. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Őket nem kérdezted erről?


Amúgy gondolom nem szeretnének elkényeztetni.

2013. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem,az apámnak nincsenek munkásai.Foldjei és állatai vannnak.Az ezekre szánt pénzt kulon rakja,és nem az asztalra.Abbol és ebbol gazdálkodik,szoval azok a bizonyos 500ezresek nem a munkájához vannak.
2013. máj. 13. 17:16
 16/51 anonim ***** válasza:
88%
16? Az korrekt. Két év múlva nagykorú vagy, és még ilyen dolgokat se látsz át... hát nem semmi.
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
76%
Fúúúú te gyerek, téged nem vernek?
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
72%

Beszéltél már erről velük ? Nem vagyok híve a legmárkásabb, legdrágább cuccoknak, de ha módomban állt, akkor néhanapján vettem a gyerekeimnek. Örültem, hogy örülnek és ráadásul sokkal tovább bírták a ruhák, cipők.


Cipőkből, iskolatáskából pedig kifejezetten a jobbakat vettem, mert nem kellett félévente cserélni.


Tudják, hogy mire vágysz ? Miért nem segítesz be otthon egy kicsit többet és cserébe megbeszélnéd velük, hogy valamivel jobb cuccokat vegyenek, ha tehetik.

2013. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Probáltam,de hiába.Nekik ilyenek az elveik...de azért kicsit ciki igy a társaim elott..
2013. máj. 13. 17:23
 20/51 anonim ***** válasza:
85%

pár ezer ft-os táskát...


mi számít pár ezernek, butuska?

Annyira nagyon gyerek vagy... a szüleid jól látják, hogy mit érdemelsz, hát azt kapod.

2013. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!