Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék miért nem vesznek meg...

Anyámék miért nem vesznek meg nekem semmi márkásat és drágát, a legolsobb cuccokat kapom toluk, mikozben usznak a pénzben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:59
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
26%
Azok a bizonyos 500ezresek :D ezt a bankjegyet eddig nem ismertem.
2013. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne kaphatna márkásat? Nekem voltak kínai csizmáim is, 1 hónapig bírták kb utána lejött az orra vagy hátul szakadt szét. Egy csizma a kínaiban is 4-5000 forint és abból elhordtam hármat egy tél alatt. Inkább vettem egy márkásat 18000-ért, novembertől márciusig azt hordtam mégis szinte újnak néz ki. Ja és nem fagy le benne a lábam mert nem ázik be. Úgyhogy lehet olcsóbban is kijön ha márkás ruhákat vesz valaki ha nézi az árakat, akciókat és nem direkt a legdrágábbat veszi meg mert az menő. És igenis ha valaki 70000-ért vesz magának pólót akkor megtehetné hogy a gyerekének ne 1500-ért vegyen. Ha nem vesz valaki minden héten új ruhákat a gyerekének akkor nem lesz elkényeztetve attól, hogy normális ruhákat hord.
2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Végre valaki....Én tisztelem oket,mert tényleg járok kulonorákra is,gimibe is betettek,de kicsit EZT a részét igazságtalannak itélem.
2013. máj. 13. 18:03
 34/51 anonim ***** válasza:
84%

Azért kétlem, hogy apuci 70ért venne egy pólót... Erősen bejátszik a túlzás. Mert persze, öltönyt 70ért vesz, vagy megvesz egy 20-30ezres inget, na de pólót...

Persze biztos megteheti, nem vitatom, de ki az a hülye aki ennyiért vesz magának egy egyszerű pólót? Vagy tán aranyszövéses?

Kapsz zsebpénzt, kérdező?

2013. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Hát pedig annyiért rendelte az interneten...ezt miért tuloznám el?
2013. máj. 13. 18:04
 36/51 anonim ***** válasza:
42%

Miért ne kaphatna márkásat?

Talán mert aki a szüleiről így beszél, az mást sem becsül meg.

2013. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Várjunk...most mi rosszat mondtam a szuleimre???Kérlek mutasd meg
2013. máj. 13. 18:08
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
Megköszöntél már valaha valamit nekik, amit kaptál?
2013. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Igen!
2013. máj. 13. 18:23
 40/51 anonim ***** válasza:
43%
Én valahogy nehezen viselném ha a gyerekem ennyire számon kérne, hogy mit mennyiért veszek Neki. Nem az a lényeg, hogy vesznek Neked ruhát és ételt? Ne haragudj, én mindig kínai ruhát hordtam, amikor jobban álltak a szüleim, akkor is a kínaiban vásároltunk és nem haltam bele, sőt. Most már van saját családom is és én a mai napig kínai ruhát veszek, míg a Párom aki mindig megkapta a márkás ruhákat, nem tud magával mit kezdeni, mert Neki kínai ruha nem kell, mert Ő mindig márkásat hordott, de már nem telik márkásra! Én nem gondolom, hogy probléma, ha szerénységre nevelnek. Mondjuk akkor nekik sem kellene ennyi pénzért vásárolniuk, de a lényeg, hogy az az Ő keresetük, úgy osztják be és arra költik ahogyan és amire akarják. Ezt Te nem szabhatod meg. Én elég meglepett lennék ha a lányom 16 évesen elém állna és számon kérne, hogy mégis mire költöm a pénzem és Neki miért nem ezt meg azt veszem. :)
2013. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!