Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék miért nem vesznek meg...

Anyámék miért nem vesznek meg nekem semmi márkásat és drágát, a legolsobb cuccokat kapom toluk, mikozben usznak a pénzben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:59
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
84%
Pár ezer forintos táska? Miért, mennyiért szeretnél? 20-30ezerért?
2013. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
88%
hőőőőőőőőőőő, 500ezresek? Apád pénz gyárt vagy mit?
2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
87%

Mégis mi a ciki? Sznobközépiskolába jársz?

Csak az a ciki, amit te annak tartasz, kétlem, hogy minden kis p.csa Luis Vuittonnal jár iskolába.

2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
95%

Na, ugyanez megy a főnököméknél.. Van egy 14 éves lánya, aki simán kiveszi a kasszából a pénzt szó nélkül. A főnök meg tőlem kérdi, hogy hol a pénz. Persze tudja, hogy a lánya lop, nem engem gyanúsít, inkább csak a lányt ellenőrzi...

Hozzáteszem tök jó úgy dolgozni, hogy amikor kimegyek az irodából kulcsra zárom a kasszát, mert a kiscsaj csak arra vár, mikor marad egyedül...


Ő is azt hiszi, hogy marha sokat keresnek a szülei, mert napi többszázezres a bevétel, de napi többszázezres a kiadás is... Persze azt nem látja... vagy nem érti...


Javaslom, inkább értékeld azt, amid van, ahelyett, hogy másra áhítoznál. Ha nekem fele annyim meglett volna, mint annak a kiscsajnak, akiről meséltem, már régen nem alkalmazott lennék.

2013. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim válasza:
100%
Arra esetleg nem gondoltal, hogy ezzel akarnak arra megtanitani, hogy ertekeld a penzt? Ha mindent megkapnal amit kiejtesz a szadon, sose tudnad ertekelni a dolgokat.
2013. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, én a pár ezer forintos táskámat 5 évig használtam, és akkor is csak azért vettem másikat, mert már nagyon nem nézett ki jól, kopott lett. A funkcióját még legalább 3-4 évig el tudná látni:) A mai napig megvan, az a kirándulós. Ennyit arról, mennyire becsülöd meg a dolgokat. Ezt nyilván látják ők is, akkor meg minek pazaroljanak rád anyagi forrásokat a szükségesen kívül?
2013. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Pár ezer forintos táskát??


Én turkálóból kaptam gyerekkoromban, pár száz forintért.


Tisztes szegénységben, de felnőttem és ember lett belőlem.


(Nem akarok kérkedni, úgyhogy le se írom, meddig jutottam... És nem a pénzen múlt.)

2013. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
De mi NEM vagyunk szegények.Apám egy sima polot majd 70ezerbol vesz,anyám is hasonloan,de nekem meg elég ,ha vesznek 1500-bol...Ez az igazságtalanság.
2013. máj. 13. 17:41
 29/51 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mert apád már nagyveiksz évesen nem fog egy centit sem nőni, max egy kicsit terebélyesedni. Ő a 70e Ft-os pólót élete végéig (kis túlzással) fogja használni. Neked minek kellene 70e-ért egy póló, mikor mondjuk 1 év múlva megunod, vagy kinövöd? Növésnél nem csak a magasságra gondolok, hanem ha pl fiú vagy, akkor most kezdesz majd el megizmosodni, stb.
2013. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
79%
*negyveniksz
2013. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!