Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék miért nem vesznek meg...

Anyámék miért nem vesznek meg nekem semmi márkásat és drágát, a legolsobb cuccokat kapom toluk, mikozben usznak a pénzben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
31%
Most mit bántjátok a kérdezőt? Irigykedtek, ti kis csórók? Egy szülőnek az a dolga, hogy mindent megadjon a gyerekének. De ha ez nem megy, akkor sajnos nyári meló. Vannak olyan szülők, akik hiába tehetik meg, nem adnak mégse semmit a gyereküknek.
2013. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó ez a baj a világgal h az számít mindennek, hogy márkás ruha, több százezres laptop, okostelefon stb. nem ez a MINDEN. Csak a mai világnak ilyen a szemlélete.
2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
De mi neked a márkás? Én is 1500-2500 körül veszek pólókat (H&M és hasonló helyeken) Én nem érzem tőle magam csövesnek, de te tudod. Mondjuk ez csajos dolog, de én imádom a jobb minőségű, tehát nem kilós turikat is. Múltkor kikaptam 1200-ért egy márkás inget, amiben még benne volt az extra gomb is, szóval tök új volt. Amiből tényleg érdemes drágábbat venni az a cipő és a táska, mert az olcsóbbak tényleg foszlanak.
2013. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
52%

41-es igazad van, normális keretek között.

Mert ha nem így történik, akkor úgy jár, mint Mága Dzsenike. Aki 17 évesen olyan buta, mint a föld, és fogalma nincsen, hogyan működik a világ, annyira elszeparálják. Suli után sofőr viszi haza, meg van még egy pár húzása Mága Zolikának, amit épeszű szülő egyszerűen nem tudna hová tenni. A "megtehetem" jelszóval egy gyerekből, akiből akármi lehetne nevelnek egy életképtelen, a társadalomnak abszolút haszontalan élősködőt.

Akkor már inkább a kínai ruha.

2013. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
50%
Engem erdekelni milyen polo az ami 70 ezer ft-ba kerul.. Meg sosem lattam annyiert. :D
2013. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Próbáltad már megbeszélni velük?

Amúgy ha például a H&M-ből vannak azok a pár ezer forintos pólóid, nadrágjaid, stb., akkor nem értem, mi a gond, mert az viszonylag jó minőség, elérhető áron. Annyiban viszont igazad van, hogy táskából és cipőből érdemesebb lenne márkásat venni, mert nekem a márkás cipőim és táskáim még mindig jók, pedig némelyik már 2-3 éve megvan, az olcsóbb cipőim pedig max. egy szezont bírtak, utána ki kellett dobnom őket, annyira szétjöttek.

Szerintem fogadd el az olcsóbb pólókat, viszont, ha tényleg ilyen jól álltok, akkor próbáld meg megbeszélni velük, hogy cipőből/táskából vegyenek egy kicsit jobb minőségűt.

2013. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Hát,vaN ,aki 200euron felul nem lát polot.....van ilyen.Én nem gunyolodok,te igen,én kérdeztem valamit,te semmi hasznosat nem válaszoltál.És igen ,van annyiert polo....miert ne lenne,azert mert te nem láttál....magánugy ,na. Szoval kimelj ilyenektol..
2013. máj. 13. 21:03
 48/51 anonim ***** válasza:
26%
Kedves Kérdező már kezd unalmas lenni ez a duzzogó, gőgös, lekezelő sítlusod...Te kérdeztél valamit, a válaszoló meg kíváncsi volt valamire, nem gúnyolódott csak abszurdnak találta. Nem mindenki lát nap mint nap 70 ezerért pólót, jogos de lehet rá kíváncsi, hogy milyen lehet. Kezd már uncsi lenni ez a lázadó kamasz stílus. Irigylem a problémáidat esküszöm! Én örülök ha évente kétszer tudok magamnak kínai ruhát venni, boldog vagyok tőle még ha csak mondjuk egy 1200 ftos atléta vagy egy 2ezer forintos rövidnadrág. Mert nekünk ennyire futja. Úgyhogy inkább örülj hogy vannak szüleid, van hol lakni, van mit enni!!! Ne lázadozz itt.
2013. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
55%

Te tenyleg egy flegma sz.ros gyerek vagy,hogy normalis valaszra se tudod meltatni az embert.En se,mint sokunk se latt,se tud rola hogy letezik 70ezerert is polo! Ha valoban letezik,akkor vegye meg az akinek het anyja van!

Ha egyaltalan igaz akkor,szerintem az se kulonb egy jocskan olcsobb polonal,max ra varnak egy marka emblemat...


Ahogy igaz tenyleg hulyekbol lehet meg gazdagodni.

2013. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
57%

"gimibe is betettek"

Ja, akkor már értem a kérdés stílusát...

2013. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!