Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajmuri kanmuri módra?...

Csajmuri kanmuri módra? Nóóóórmális?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, azonban arra vagyok kíváncsi, hogy én spilázom-e túl vagy jogosan érzem bosszantónak, ami velem történt?

Előre bocsátom, hogy soha nem az a férfi voltam, aki bármit is előír, megtilt, parancsol a párjának. Ezt a párom is tudja rólam. Soha nem voltam hatalmaskodó vagy zsarnok. A másik meg az, hogy én soha, tényleg egyszer sem mentem 15 év alatt "inni a haverokkal" vagy ilyesmi. Amióta együtt vagyunk, a szabadidőnket együtt töltjük vagy kölcsönös megegyezéssel járunk külön utakon. Én autóstali, a párom mondjuk átmegy a barátnőhöz dumálni. Ez tök egészséges és normális is. Az viszont kiverte a biztit, hogy a páromnak a kolléga- és egyben barántője tegnap este azzal hívta őt, hogy menjen át hozzá péntekről szombatra virradóra, aludjon ott és piáljanak együtt. A párom nem ment bele, bár nem háborodott fel. Nekem viszont valahogy nem normális a dolog. Én sem hívtam soha egy haveromat sem, hogy szard le asszonyt, hagy egyedül otthon és gyere át. És én sem mennék ilyenbe bele. Tehát nem egy laza esti párórás dumáról van szó, hanem ivásos ottalvásról. A kollégabarátnő nemrég elhajtotta a férjét és most szereti a páromat nyakonönteni a nyomorával. A párom meg szívesen segít lelkileg az ő kis elesettségén. Oké. De ez, amit fennebb írok, nem túlzás kicsit?



2013. máj. 11. 08:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én megköszönöm mindenki válaszát, az ellenvéleményeket is felpontozom (amik kulturált hangnemben íródtak és szerencsére abból van a több).

Mondom, nekem nincsenek ilyen birtoklási hülyeségeim, csak a párom barátkolléganője részéről tartottam picikét abszurdnak az ötletet, hisz tudja, hogy a párom nem szingli, meg azt is, hogy én itthon lennék egyedül pont egy péntek este, amikor általában a párok azt szeretik kettesben tölteni. Ráadásul a mi eddigi életvitelünkhöz képest pláne furcsának tűnt az ötlet. (Mivel én a korábbi nagykanállal habzsolós bulizós életemet pont a páromra való tekintettel szolidabbra vette,.)

2013. máj. 11. 20:06
 22/23 A kérdező kommentje:
vetteM
2013. máj. 11. 20:06
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, de nem vagytok összenőve attól még, hogy nem szingli a barátnőd. Nekem is van egy barátnőm, aki együtt él a barátjával, de sehová sem lehet elhívni, mert folyamatosan azon siránkozik, hogy milyen keveset vannak együtt. Ezt sosem tudtam megérteni... Mi még csak nem is élünk együtt, így mi valóban kevesebbet találkozunk, de attól még az embernek szüksége van arra is, hogy másokkal is legyen, kommunikáljon. Az meg egyébként a barátok dolga, hogy segítenek egymás "lelki nyomorán", legalábbis számomra a barátság azt jelenti, hogy én is felhívhatom őt sírva este tízkor, és természetesen fordítva is segítek. Úgyhogy igen, szerintem ez teljesen normális, persze nektek kell tudni, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba, de mi így nagyon jól érezzük magunkat.
2013. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!