Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajmuri kanmuri módra?...

Csajmuri kanmuri módra? Nóóóórmális?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, azonban arra vagyok kíváncsi, hogy én spilázom-e túl vagy jogosan érzem bosszantónak, ami velem történt?

Előre bocsátom, hogy soha nem az a férfi voltam, aki bármit is előír, megtilt, parancsol a párjának. Ezt a párom is tudja rólam. Soha nem voltam hatalmaskodó vagy zsarnok. A másik meg az, hogy én soha, tényleg egyszer sem mentem 15 év alatt "inni a haverokkal" vagy ilyesmi. Amióta együtt vagyunk, a szabadidőnket együtt töltjük vagy kölcsönös megegyezéssel járunk külön utakon. Én autóstali, a párom mondjuk átmegy a barátnőhöz dumálni. Ez tök egészséges és normális is. Az viszont kiverte a biztit, hogy a páromnak a kolléga- és egyben barántője tegnap este azzal hívta őt, hogy menjen át hozzá péntekről szombatra virradóra, aludjon ott és piáljanak együtt. A párom nem ment bele, bár nem háborodott fel. Nekem viszont valahogy nem normális a dolog. Én sem hívtam soha egy haveromat sem, hogy szard le asszonyt, hagy egyedül otthon és gyere át. És én sem mennék ilyenbe bele. Tehát nem egy laza esti párórás dumáról van szó, hanem ivásos ottalvásról. A kollégabarátnő nemrég elhajtotta a férjét és most szereti a páromat nyakonönteni a nyomorával. A párom meg szívesen segít lelkileg az ő kis elesettségén. Oké. De ez, amit fennebb írok, nem túlzás kicsit?



2013. máj. 11. 08:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha 15 év alatt egyszer sem mentél inni a haverokkal, az a túlzás, és nem is kicsit.
2013. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
Itt azzal az eggyel van probléma, hogy a párod barátnője nem tartja tiszteletben, hogy Te is vagy...semmibe vesz. Holott ilyen dolgot nem kérek attól, akinek párja van, csak akkor ha egyedülálló. De párod helyesen reagált!
2013. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk (szerencsére) úgy működik egy kapcsolat, hogy együtt vagyunk MI, de közben megmaradunk egyéniségek, nem pedig két összenőtt "felnőtt". 18 éves vagyok, most érettségizek, 3éve vagyok a barátommal. 3 év alatt számtalanszor voltunk bulizni együtt is, és külön is. Úgy gondolom, hogy attól még, hogy az embernek párja van, attól még nem kell minden egyes nap minden egyes óráját együtt tölteni.

Én elmentem volna, mert számomra fontos, hogy milyen lelkiállapotban van a barátnőm, a barátom pedig el bír aludni egyedül is, nem függ tőlem. És bár hiányzott volna mellőlem, másnap ment volna minden ugyanúgy tovább, csak talán még jobb kedvem lenne, mert sikerült egy kicsit lazítani.

Nekem ez a sülve-főve együtt vagyunk dolog nagyon terhes, szükségem van arra, hogy tölthessek időt a barátokkal, családdal. Ráadásul egy délutáni shoppingolást a húgommal a barátom ezer örömmel kihagy, ahogy engem sem érdekel az ő lol maratonja. Most miért erőszakolnám rá, mikor azt a pár órát mindketten kibírjuk?

2013. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem a dedóban vagyunk.Ha egy ismerős nő így áthívna,ha lenne kedvem,biztos átmennék.Nem buliról van szó,meg nem pasihoz mennék,az meg hogy ott alszok,nem a világvége.Te spirázod túl ezt a sztorit.
2013. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki máshogy él, van akinél ez belefér, van akinél ez nem.

Nálatok úgy tűnik nem, hisz a feleséged is nemet mondott rá, nálunk ez simán beleférne.

Van mikor a férjem megy el pl egy több napos horgásztúrára a haverokkal, de ugyanez rám is igaz, volt mikor elmentem a Balcsira 2 napra barátokkal a férjem nélkül.

Pedig van gyerekünk és 12 éve együtt vagyunk

2013. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem nem kicsit viszed túlzásba. Először is azért, mert nem ment sehova. Ha a barátnő szeret inni, mi közöd hozzá, abban semmi rossz nincs, hogy a párodat áthívta. Csak egy ártatlan kérdés volt. Másodszor szerintem meg az nem normális, hogy kiakadsz már magán a feltételezésen, hogy alkoholt igyon a barátnőd, ott aludjon másnál! Elárulok egy óriási titkot, és halkan mondom, hogy más meg ne hallja: ez még nem kanmuri!!!!!!! Láttál voltál minket a barátnőimmel. Részegek voltunk, énekeltünk, táncoltunk, kínai étteremben ismerkedtünk a szakáccsal! És? senki nem szólt, mindenki hazament a párjához és kész. Számomra elég sokat mondd rólad, hogy egy estét nem bírsz ki a párod nélkül.

És egy apró szösszenet: nem írsz elő semmit a párodnak, nem tiltasz meg semmit, de az nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg azért nem megy, mert ilyen hisztit csapnál ki?

És nem vagdalkozom, véleményt kértél, leírtam.

2013. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, mi ezzel a gond. Mi is szoktunk ilyen csajos estét tartani a barátnőmmel, igaz évek óta csináljuk, a párom így szokta meg. Jó, persze lehet az is, hogy ugrasztom hajnali kettőkor, hogy jöjjön el értem és vezessen le 25-30 kilométert, hogy hazavigyen, csak minek? Főleg ha esetleg másnap dolgozik.

De továbbmegyek: ha úgy jön ki a lépés, akkor még csajos nyaralást is tartunk, és erről se mondok le csak azért, mert párom van. Nagyfiú már, semmi baja nem lesz, ha néhány éjszakát egyedül tölt. Különben ők is mennek minden nyáron a régi osztályával, ahova én nem vagyok hivatalos. Semmi gond.


Szóval nekem ez azért fura. Főleg hogy úgy állítod be, hogy ha átmegy a párod, akkor undorító mocskosrészegre isszák magukat. Látszik, hogy nem voltál még csajbulin :)

Körülbelül annyi történt volna, hogy isznak valami finom krémlikőrt vagy amit szeretnek, és beszélgetnek.


No mindegy, a ti életetek, ti alakítjátok. Igazából ha nektek így jó, akkor csináljátok így, ezzel nincs gond. Csak fogadd el, hogy alapvetően egy ilyen kérésben nincs semmi rossz. Ja és ha netán a barátnőd igent mondana, lehetőleg ne érzelmi zsarolással próbáld rávenni az ellenkezőjére :)

2013. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátnőm 250 km-re él tőlünk, szétfújt minket a szél, tehát ha csajos alkalom van, akkor az rögtön egy hétvége. Ilyenkor kicsit megfeledkezem a hétköznapi problémákról, önfeledt szórakozás van. Nem pasizunk, nem isszuk magunkat hányásig, de ilyenkor egy-egy hétvégére csak ő van és én, a párjaink meg járják a saját útjaikat! Én ezt így nagyon szeretem és őszintén azt nem tartanám normálisnak, ha a párom ezt rossz szemmel nézné.

Ha egymás szomszédjában laknánk, szakítanának a párjával és áthívna egy búfelejtő estére, gondolkozás nélkül mennék, ha a párommal nem terveztünk semmi különlegeset estére!

Szerintem attól, hogy párkapcsolatban élünk, igen is fontosak a barátok és oda kell rájuk figyelni. Most neki van nehéz időszaka, kitudja, két hét múlva lehet nekem lesz szükségem rá az éjszaka közepén! Nem gondolom, hogy ebből akkora problémát kellene csinálnod, pláne hogy nem mindennapos és ráadásul bele sem ment a párod!

Más az, ha van már közös gyerek, akkor természetes, hogy az ember nem lép le napokra a gyereke mellől, de mi már azt is megbeszéltük előre, hogyha szülők leszünk, néha akkor is jár a kimenő. Egyszer ő megy el, egyszer én, egyszer közösen, ahogy éppen alakul. Nem heti két alkalommal természetesen, de azért szerintem némi teret mindig lehet és kell is hagyni a másiknak!

2013. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne alhatna egymásnél két barátnő? Szerinted ez miért nem normális? Megerőszakolta volna a párod, vagy mi? 25 éves vagyok, 6 éve van párom, készülünk az esküvőre de még a mai napig előfordul, hogy a legjobb barátnőkkel pizsibulit tartunk. Iszogatunk, filmet nézünk, beszélgetünk, stb. Inkább örülnél neki, hogy tudod, hogy hol van, és nem hajnalban, egyedül, hullarészegen keveredik elő a ki tudja hanyadik szórakozóhelyről.
2013. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem teljesen eltér ettől a véleményem,... szerintem nincs ebben semmi rossz, de az a lényeg hogy te meg a párod hasonlóképp gondolkozzatok és akkor nincs vita :-)


azért mert az ember szeret együtt lenni a párjával, és természetesen minél több időt szeretne vele tölteni, attól még megvan a saját élete szerintem, és a másik embernek is. megvan a baráti köre évek óta, vagy a hobbijai.

semmi rossz nincs az "elmegyek inni a haverokkal" dologban, vagy a külön bulizásban sem, ez nem azt jelenti hogy sz*rsz a másikra...


amúgy meg jó néha egy kicsit visszamenni az időben a tinikori ottalvós pizsipartikra, hajnalig dumálásokba, ebben nincs semmi rossz. És ha megisznak egy két sört vagy bort, hát istenem mi van abban :)


Nem kell ennyire véresen komolyan venni ezt, ne idegesítsd magad szerintem. Az a lényeg hogy te és a párod ugyanazona véleményen vagytok erről, más meg máshogy látja a dolgokat, nektek nem fér bele, neki belefér, de hát az emberke különbözőek, nem mindenki gondolkodhat meg élhet ugyanazon normák szerint...

ráadásul ez egy apróság, szerintem... nem harmadiknak hívták csoportszexre vagy kokainozni :D hanem meginni egy valamit és dumálni.

2013. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!