Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajmuri kanmuri módra?...

Csajmuri kanmuri módra? Nóóóórmális?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, azonban arra vagyok kíváncsi, hogy én spilázom-e túl vagy jogosan érzem bosszantónak, ami velem történt?

Előre bocsátom, hogy soha nem az a férfi voltam, aki bármit is előír, megtilt, parancsol a párjának. Ezt a párom is tudja rólam. Soha nem voltam hatalmaskodó vagy zsarnok. A másik meg az, hogy én soha, tényleg egyszer sem mentem 15 év alatt "inni a haverokkal" vagy ilyesmi. Amióta együtt vagyunk, a szabadidőnket együtt töltjük vagy kölcsönös megegyezéssel járunk külön utakon. Én autóstali, a párom mondjuk átmegy a barátnőhöz dumálni. Ez tök egészséges és normális is. Az viszont kiverte a biztit, hogy a páromnak a kolléga- és egyben barántője tegnap este azzal hívta őt, hogy menjen át hozzá péntekről szombatra virradóra, aludjon ott és piáljanak együtt. A párom nem ment bele, bár nem háborodott fel. Nekem viszont valahogy nem normális a dolog. Én sem hívtam soha egy haveromat sem, hogy szard le asszonyt, hagy egyedül otthon és gyere át. És én sem mennék ilyenbe bele. Tehát nem egy laza esti párórás dumáról van szó, hanem ivásos ottalvásról. A kollégabarátnő nemrég elhajtotta a férjét és most szereti a páromat nyakonönteni a nyomorával. A párom meg szívesen segít lelkileg az ő kis elesettségén. Oké. De ez, amit fennebb írok, nem túlzás kicsit?



2013. máj. 11. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a probléma, hiszen a parod nem ment el.
2013. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A nok akkor nem is csinalhatnak ilyet? Ez a ferfiak kivaltsaga lenne? Vagy mi nem nooormalis?
2013. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan azon háborogsz, hogy a párod barátnőjének megfordult a fejében, hogy iszogassanak kicsit? Szerintem ez már beteges. Nekem te úgy gondolkozol, mint egy hisztisebb nő. Tényleg nem bunkóságból, de engem nagyon meglepett, hogy ezt egy férfi írta.
2013. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem utálkozást hanem véleményeket kértem. Az lepett meg, hogy egész éjszakára akarta áthívni. Semmi egyéb.
2013. máj. 11. 08:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszerűbb, nem kell utána hazavánszorogni.

Szerintem teljesen elfogadható, persze nem minden hétvégi programnak.

2013. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
egy alkalomon most mit akadsz ki? Ha már a harmadik vagy negyedik lenne akkor megérteném a sírást :D
2013. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Hali


Szerintem is egészséges így a dolog.

Viszont neked most jobban kell mutasd a párodnak ,hogy szereted nehogy a kollégája rávegye ,hogy menjen vele bulizgatni, inni, elfelejteni az exét.

A lelkizgetős beülünk valahova dologgal nincs baj.


Mivel a barátnőd elutasította ezért szerintem nincs miért aggódj.

Majd ,ha legközelebb főz menj oda hozzá és spontán kezd el ölelgetni és puszilgatni és ne felejtsd mondani ,hogy szereted. A nőknek kell a pozitív visszajelzés. Ekkor nem lesz baj;)


A legjobbakat!

2013. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem jogos a háborodásod Kérdező. Az embernek van saját ágya, aludjon ott.
2013. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem jogos a háborgásod. Nem voltál otthon, a párodat a barátnője hívta magához ott aludni, de ő nem ment. Akkor mi a probléma? Akkor sem érteném a problémádat, ha átment volna. Miért ne mehetne? Hány évesek vagytok?
2013. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nálunk is előfordult ilyesmi... a barátnőm hirtelen ötletbòl kifolyólag kitalálta hogy aludjunk ott nála a másik barátnőnkkel együtt. Csajos estét tartani. Hát én nem voltam oda az ötletért de nem akartam őket megbántani hogy nincs kedvem egyedül hagyni a páromat. A barátnőm beszélt a párommal, mondta hogy azt csinálok amit akarok. Már itt furcsa volt a dolog. Vissza hívtam de nem vette fel a telefont. Na ott már tudtam hogy gáz van. Kb akkora palávert csinált mint te. De az volt az érdekes hogy én hiába mondtam azt hogy a barátnőimet nem akartam megbántani és csak előttük mondtam hogy oké. Szóval oltári hiszti volt. Egyébként én fordított helyzetben elengedném iszogatni a haverjaival, és nem ragaszkodnék hozzá hogy piásan haza hozassa magát egy taxival. De úgy látom ez a pasiknál nem működik.


Szerintem ne csináld a palávert, hisz nem ment el...

2013. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!