Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen már bármit megtehete...

18 évesen már bármit megtehetek, de elszaladt velem a ló. Hogyan álljak le?

Figyelt kérdés

A 18. szülinapomig kb börtönben éltem, sehova (!) sem mehettem, még moziba sem a barátnőimmel.

Titokban volt párkapcsolatom, a 18. szülinapom napján költöztem hozzá.


Azóta úgy érzem, bármit megtehetek, amiről addig szinte nem is hallottam.. Van már 3 piercingem, most tetkót akarok, bulizni járok, sajnos rossz helyekre..

Diákmunkázok, de az összes pénzt elverem hülyeségekre, egy csomó ruhát vettem, mert végre úgy öltözködhetek, ahogy én akarok, nem anya ruháit kell hordanom.. Csakhogy van már kb 50 felsőm, 14 melltartóm, van, amit még 1x sem vettem fel..


Szóval elég nagy túlzásokba estem, de nem tudok leállni... Piercinget sem akartam, elsétáltam egy ilyen hely mellett, elborult az agyam, bementem és kilövettem..


2013. máj. 7. 19:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A párod ehhez mit szól?

Miből finanszírozod ezeket a dolgokat?

2013. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
39%
Szia! Szerintem először beszélj a szüleiddel vagy a pároddal. És ha tudod magadról, hogy elszaladt a ló, akkor próbálj uralkodni magadon. Tudom nehéz, de hidd el sokkal jobb lesz neked! Ha így folytatod elronthatod az egész életed és majd visszasírod azokat az időket amikor még a szüleiddel éltél.
2013. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Sajnos ez történhet a megfelelő korodban nem tudod magad mérsékelten kiélni... Ebből csak nagy akarattal tudsz kiszakadni(mint pl: alkoholisták). Persze ha van valakid aki támaszt ebben és érte is próbálod ezt abbahagyni akkor könyebb
2013. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Diákmunkából, mert sajnos suliból is lógok... Sosem maradhattam otthon régen, még lázasan is be kellett mennem!! A bizonyítványomban MINDEN ÉVNÉL 0 hiányzás van...


A páromnak nagyon nem tetszik, túl vagyunk már pár beszélgetésen, de nem tudom...:(

2013. máj. 7. 19:37
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondok pár lehetőséget:


- Előbb-utóbb elfogy a pénzed, vagy nem marad kajára, és akkor majd tanulsz belőle, és jövő hónapban okosabban csinálod.


- Önismeret (gondolkozz el, hogy mit miért csinálsz, mit akarsz kompenzálni stb.), vagy egy jó pszichológus. Értelmesebb arra költened, mint az 51. felsőre.


- Önfegyelem. Csak azért sem veszek újabbat, csak azért sem csinálok hülyeséget (piercing, tetkó).


Személyes vélemény:

Figyelj, végre 18 év után egyenesbe került az életed. Légy szíves most már ne szúrd el, ha ennyit szenvedtél érte.

2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

De nem tudom, mintha megszállt volna valami.. Jó, ez hülyén hangzik, de még ezekkel a dolgokkal álmodok is!!

Majdnem minden éjszaka vásárolok álmomban... Sosem vásárolhattam régen... Anya vett ruhákat, és nekem fel kellett vennem...

2013. máj. 7. 19:39
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
És légy szíves tanulj és járj be abba a nyamvadt suliba, nem kell még egy cigiző, piálós, segélyen élő ember. Van már így is elég, te legyél már kicsit okosabb!
2013. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Kitűnő vagyok, nem is maradok le semmiről, főleg így évvégén...
2013. máj. 7. 19:40
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó, Te írtad, hogy lógsz a suliból.

Okés, most még kitűnő vagy, van jó párkapcsolatod, végre egyenesben van az életed. Ezért is mondtam, hogy mostmár el ne szúrd ilyen hülyeségekkel!

2013. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

De ez is tök mindegy, hogy kitűnő vagy 4-es vagyok-e.. Senkit nem érdekel, semmibe nem számít bele, mert nem megyek egyetemre

Ezért görcsöltem 12 évig, erre mostanság esett le, hogy mekiben diplomások dolgoznak.

A szüleim szerint diplomásokért kapkodnak mindenhol, minden diploma j, legalább 3 diplomám legyen, diploma így, diploma úgy, kétkezi munka ne, nehogy..

2013. máj. 7. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!