Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Mit tegyek, ha tudom, hogy mindent megtehetek?

Figyelt kérdés
Viszont maga a tudat, hogy mindent megtehetek, kiábrándít. Illetve ha visszaélek a tudatom hatalmával, hogy bármit megtehetek és meg is teszek valamit a vágyaim közül vagy csak szórakozásból, akkor utána borzasztóan érzem magam. Nem látom értelmét az egésznek. Üres vagyok, nem érzek semmit. Ha pedig nem érdekel egy darabig és mindent megteszek amit akarok, akkor sem jó, mert túl erős bennem a lelkiismeret vagy...a félelem a túlvilági büntetéstől...
2013. márc. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy keress fel egy mentális szakembert:)

Ha azt hiszed, hogy bármit megtehetsz a tudatod hatalmával, akkor ott el fog kellni a szakmai segítség.

2013. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen ezen fizikai világ keretein belül. Illetve nem szószerint az elmémmel....
2013. márc. 30. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza magadból. Az sosem árt.
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lehetsz, nincs különösebben baj veled.
2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: hozzátenném, hogy Te is tudod, hogy olyan nincs, hogy mindent megtehet valaki, gondolom ezt képletesen, - vagy például csak egy,- (mondjuk anyagi) vonatkozásra értetted. Hogy "lépj hátra egy lépést" -az jó ötlet szerintem is.
2013. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A római pápa se tehet meg mindent. Nem hogy te, öcsisajt.
2013. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt nem írtad le, hogy miért jár azért valami büntetés, ha valamit megteszel, amire képes vagy?
2013. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!