Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségen és szorongáson...

Pánikbetegségen és szorongáson mi segíthetne még? Szinte mindent kipróbáltam már. Van még módszer vagy örökre így maradok, adjam fel?

Figyelt kérdés

Próbáltam a természetes, gyógynövényes szereket (Valeriana drazsé/relax, Sedacur forte, Nervenpflege, citromfű/orbáncfű/levendula/komló tea & tabletta), a vitaminokat (magnézium, B6 komplex, omega-3, E vitamin, C vitamin) , az alternatív gyógymódokat (kineziológia, homeopátiás szer - Sedatif PC -, Bach virágterápia), a sportot (futás, jóga), a meditációt és a szakszerű (pszichiátriai/pszichológusi) segítséget nyugtatókkal és SSRI gyógyszerekkel.


Egyik sem volt hatásos, ideig-óráig hatottak de aztán újra előjött az alvászavar, a rossz közérzet és a testi tünetek..


Tehetnék még valamit? Vagy tényleg ennyire roncs lennék?


2013. febr. 21. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Jógát otthon próbáltad egyedül, vagy emberek társaságában?


A legjobb kúra erre szerintem az, ha elkezdesz valamilyen társastáncot, pl. salsát (kezdő tanfolyamokra jellemzően pár nélkül mennek).

2013. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A pánikbetegséget ki diagnosztizálta nálad? Mert a felsoroltak közül, meg sem említed az orvost. Talán ideje lenne meglátogatni. Ettől nem lennél roncs.

2013. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy utolsó sorban mégis említed őket. Elnézést. Akkor tippem sincs, mi lehetne a segítség. Megkérdezem, milyen gyógyszert szedtél, és mennyi ideig?
2013. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!