Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiértékelnétek az adataimat,...

Kiértékelnétek az adataimat, mert az orvosom elszaladt és nem tudtam tőle megkérdezni?!

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban Clostilbegytet szedtem a ciklus második napjától 5 napig, napi két szemet. A 10-ik napon kellett vissza mennem az orvoshoz ami ma volt. És amit látott: 5mm-es nyálkahártya. A jobb ovariumban 10mm-es tüsző látható, a bal ovariumban pedig több 6mm-es tüsző egymás mellett. Az lenne a kérdésem,hogy ez a nyálkahártya nagyon vékony az esetleges beágyazódáshoz, és a tüsző is kicsi a megtermékenyítéshez? Még nem volt ovum, majd csak 23. körül lesz, akkor kell vissza mennem az orvoshoz.
2013. ápr. 19. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a closti nagyon sokunknak egyszerűen megeszi a nyálkahártyáját.

Ez ellen nagyon jó az E vitamin. Napi 2x100mg!


A tüsződ pedig várhatóan 1 hét múlva lesz repedésre kész méretű.

2013. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a petesejt tűnik picinek, mert elvileg naponta 1-2 mm-ert nő, így ha 23-a körül van az ovud és mondjuk 2mm-rel számolunk, akkor is csak 16 mm lesz, ami még mindig kicsi a kilökődéshez. A méhnyálkahártya.. hát, volt aki azt írta itt, hogy 7 mm-eben már megtapadt neki a baba.

De egy weborvosos oldalon ezt találtam válaszként:

"7-8 mm-es nyálkahártyán már szépen megtapad a terhesség, igazából a nyálkahártya ultrahanggal mért vastagsága nem ad nagyon egzakt eredményt a teherbe esés esélyére vonatkozólag."

2013. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. általában 27 naposak a ciklusaim,de eléggé rendszertelen. Többnyire minidig késik 5 napot...
2013. ápr. 19. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Hát ha öt nap késéssel számolunk, akkor bőven meg tud nőni a most 10mm-es tüsző! :))

2013. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább 32 napos cilusokkal számolj, és akkor bőven jó lesz kb. 6-7 nap múlva a méret :)

Úgy gondolom, hogy 1 hét múlva lesz ovulációd, ahhoz meg jó a mostani méret.

2013. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy kb. 1 hét múlva lesz tüszőrepedésed és onnan még legalább 7-8 nap, mire beágyazódás lesz, tehát van két hete a nyálkahártyádnak a vastagodáshoz.


Tökéletes lesz addigra, mire a babának be kéne ágyazódnia!


Ne ess már kétségbe, minden jó lesz :)


(M)

2013. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) akkor megnyugodtam.:)
2013. ápr. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!