Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

a férjemmel 2 éve vagyunk együtt van egy 1 éves fiunk csodás köztünk minden,tényleg szeretjük egymást.viszont a munkája tönkretesz engem(minket) napi 6 napon reggeltől éjfélig dolgozik.először is én nem így akartam gyereket,hogy egyedül neveljem(mikor itthon van mindent segít tökéletes tényleg)

a másik pedig,hogy nem bírom már ezt az állapotot,1000szer beszéltünk már erről neki sem jó így,munkát keres olyat ahol nem kell ennyit menni,de nem jött össze eddig.6 hónapja legalább nyavalygok ezen.benne van az is,hogy akkor nem ennyit keresne ami engem nem érdekel de őt igen.már odáig fajult a dolog,h nagyon hamar felkapom a vizet akivel lehet azzal összeveszek...néha a saját fiamon vezetem le a feszültséget amit viszont NEM AKAROK!!!!


2013. máj. 6. 17:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nos megbeszéltünk újra mindent és kész az önéletrajz amit már legalább 5 helyre elküldtem.meglátjuk :) de legalább elindult vmi :) köszönöm azoknak akik megértettek és kedvesen próbáltak segíteni!
2013. máj. 9. 21:20
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!