Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

a férjemmel 2 éve vagyunk együtt van egy 1 éves fiunk csodás köztünk minden,tényleg szeretjük egymást.viszont a munkája tönkretesz engem(minket) napi 6 napon reggeltől éjfélig dolgozik.először is én nem így akartam gyereket,hogy egyedül neveljem(mikor itthon van mindent segít tökéletes tényleg)

a másik pedig,hogy nem bírom már ezt az állapotot,1000szer beszéltünk már erről neki sem jó így,munkát keres olyat ahol nem kell ennyit menni,de nem jött össze eddig.6 hónapja legalább nyavalygok ezen.benne van az is,hogy akkor nem ennyit keresne ami engem nem érdekel de őt igen.már odáig fajult a dolog,h nagyon hamar felkapom a vizet akivel lehet azzal összeveszek...néha a saját fiamon vezetem le a feszültséget amit viszont NEM AKAROK!!!!


2013. máj. 6. 17:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én nézegetem neki a hirdetéseket,de nem hajlandó önéletrajzot írni.azt meg helyette nem tudok.és meg sem nézi amit mutatok neki,mert hogy mondjuk az már tegnapi meg ugysem tudna most elmenni meg holnap sem.blabla
2013. máj. 6. 18:34
 12/21 anonim ***** válasza:

írd meg helyette. Én is ezt csináltam amikor a férjem munkát keresett :) Aztán átnézte és már küldözgettem is azokra amiket kinéztem és jóváhagyta.

Persze ez csak akkor működik, hogyha váltani szeretne, de úgy tűnik, mintha csak kifogásokat keresne

Utolsó voltam.

2013. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A gyerek előtt nem beszéltetek erről? "

Szerinted miről beszéltek az alatt a 3 hónap alatt? 2 éves kapcsolat és már 1 éves a gyerek, a terhesség 9 hónap. Nem is tudtad kivel vállalsz gyereket. Lehet, hogy neki így jó. Lehet hogy munkamániás, ha nem is próbál változtatni.

2013. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nekem is ez az érzésem...én azt is mondtam h írok én öér-ot,de azt mondta,hogy pontosan össze kell szedni az eddigi munkahelyeit és én azt nem tudom.meg hogy akkor fog keresni mikor majd vmikor két egymást követő napon itthon lehet...kb 2 órája irtam neki smst h elegem van nem birom tovább,legyünk külön elköltözöm.tudom h nincs pénz a kártyáján,de máskor pl irt máséról...vagy felhivott az ottani vezetékesről szóval rohadt érdekes.ráadásul a kisfiam ma egész nap sírt,ilyeneken hogy kifujtam az orrom.mert nem akart aludni délután és persze álmos volt.ilyenkor jön a gondolat a fejembe,hogy nekem miért kell minden egyes nap ezzel egyedül küszködnöm?nyiván ez a mai 1 rossz nap,holnap jobb lesz de a probléma megmarad...
2013. máj. 6. 19:08
 15/21 A kérdező kommentje:
a 12.válaszolónak írtam,hogy nekem is ez az érzésem h kifogásokat keres.kedves utolsó! igen valóban 2 hónapunk volt gyerek nélkül,de így akartuk mindketten és ezen kivül az égvilágon semmi gond nincs a kapcsolatunkkal.
2013. máj. 6. 19:10
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem úgy tűnik.


Rendes munkaidejű munkája volt, aztán terhes lettél és keresett egy olyat, hogy minél kevesebbet legyen otthon. Ez tipikus menekülés a férfiaknál :-(

Ráadásul nem is akar változtatni. Mindegy, hogy mit mond. Ha változtatni akarna, akkor megtenné.

2013. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ja,menekülés abba,hogy mindene meglegyen az első gyerekének meg a feleségének.rohadt nagy menekülés
2013. máj. 6. 19:16
 18/21 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Néha nem árt meghallgatni egy kívülálló véleményét.

Amikor felmerült ez a lehetőség, te mit mondtál neki? Vagy meg sem kérdezett, csak közölte hogy új munkája van?


De visszatérve: nyilván teljesen eltérő elveitek vannak a gyerekneveléssel, családdal kapcsolatban. Valakinek engednie kell.

Esetleg kompromisszum lehet, hogy te nem maradsz otthon 3 évet, és amikor visszamész dolgozni és több pénzt kapsz, akkor ő is tud olyan munkát, ami mellett rátok is van ideje.

2013. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Rendes munkaidejű munkája volt, aztán terhes lettél és keresett egy olyat, hogy minél kevesebbet legyen otthon. Ez tipikus menekülés a férfiaknál :-( "


Normális vagy? Szerinted mennyit kereshetett 8 órában, mint szakács? Édeskeveset ahhoz, hogy egyedül fenntartson egy háromtagú családot...

Nem öröméből vállalta, hanem a családja miatt! Dolgoztál már vendéglátásban, tudod, mi az a reggeltől-estig? Akkor rájönnék, nem örömből van ott, hanem mert jót akar a családjának!


Persze ennek ellenére azt mondom, jobb lesz váltania, mert felőrlődik így... De nem olyan egyszerű. Szerintem a kérdező párja kicsit fél a változásoktól, azért sem igen mer másikat keresni. Együtt rá kell állni a keresésre, és ha van jobb, el kell fogadni.

2013. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó! teljesen igazad van.
2013. máj. 6. 20:35
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!