Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

a férjemmel 2 éve vagyunk együtt van egy 1 éves fiunk csodás köztünk minden,tényleg szeretjük egymást.viszont a munkája tönkretesz engem(minket) napi 6 napon reggeltől éjfélig dolgozik.először is én nem így akartam gyereket,hogy egyedül neveljem(mikor itthon van mindent segít tökéletes tényleg)

a másik pedig,hogy nem bírom már ezt az állapotot,1000szer beszéltünk már erről neki sem jó így,munkát keres olyat ahol nem kell ennyit menni,de nem jött össze eddig.6 hónapja legalább nyavalygok ezen.benne van az is,hogy akkor nem ennyit keresne ami engem nem érdekel de őt igen.már odáig fajult a dolog,h nagyon hamar felkapom a vizet akivel lehet azzal összeveszek...néha a saját fiamon vezetem le a feszültséget amit viszont NEM AKAROK!!!!


2013. máj. 6. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

szia!

jézus,jó sokáig dolgozik. 18 óra? azt hogy? mit dolgozik?

1000% hogy dolgozik és nem máshol van? :S ( bocsi csak 18 óra?!?!?..)

amúgy megértem valamilyen szinten,mert azt akarja hogy meglegyen minden neked,és a babának... nagyon rossz lehet,de nem akar lejjebb adni a színvonalból... dolgozzon,és mellette keressen más munkát.. talán ez lesz a legjobb mert tönkre mehet a házasságotok..

2013. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nézd,legyél megértőbb vele is kicsit. Te dolgozol?

Elhiszem, hogy nehéz, más férje, felesége is dolgozik ennyit. Nehéz ugyan beletörődni de veszett nagy a munkanélküliség.

2013. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha emiatt bántod, akkor tönkre megy a házasságod. Ha egyedül álló anyuka leszel, akkor is egyedül neveled majd a gyereked, csak rosszabb körülmények között.

Ma örülni kell, ha valakinek van munkája, nem válogathat.

2013. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nehéz hozzászokni hogy te egyedül vagy a gyerekkel.Ha mész, a gyerekkel mész, ha otthon vagy a gyerekkel beszélsz.Ezen szinte minden anyuka keresztül megy.Könnyebb lesz ha ovis lesz a csöppség, te is ki tudsz mozdulni egyedül, magaddal foglalkozni..stb. Én megértem a férjed hogy fontos neki hogy ennyit dolgozzon. Sok férj ha munka után hazamegy nem segít csak bezuhan a tv elé, mint írtad a te párod nem ilyen, meg hogy minden más stimmel.Szerintem fogadd el hogy így van.Járjatok el a babával klubbokba, vagy úszni vagy kirándulni. Vagy kérj meg egy ismerőst aki vigyázna a kicsire pár órát, és menj el nézelődni.Hétvégente pedig menjetek el valahova kettesben a pároddal. Most ez az időszak van, de hidd el el fog múlni.Nagyon rossz mikor egyedül vagy mindenre,de a babavállalás ilyen.A nő sokszor magányra van ítélve.De mondom, lehet ellene tenni.
2013. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

szakács és reggel 8kor indul éjfélre ér haza(így értettem)

és igen tényleg dolgozni megy.én gyeden vagyok mert 1 éves a kicsi.megértem őt is és nem őt hibáztatom,de nekem kell ebben a helyzetben lennem nem neki.ha beteg vagyok ha bármi történik ő nincs ott mert nem engedik el....a szülésnél sem tudott ott lenni.de sztem meg lejjebb kéne adni mert sokra megyek a pénzzel amit hazahoz,ha nincs velünk...nem tudom mi és hogyan játszódhat le a gyerekben is ettől,hogy hol van apa hol nincs apa.meg hogy mindig csak ketten vagyunk.nagyon sok ez így már nekem,ki tudnék szaladni a világból.persze vannak jó napok,de már unom hogy "túlélésre"játszunk a napok megélését illetően

2013. máj. 6. 18:08
 6/21 anonim ***** válasza:
A gyerek előtt nem beszéltetek erről? Mit mondott?
2013. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
erről nem de akkor azt mondta,hogy mindent megtesz azért hogy nekünk mindenünk meglegyen.ami így is van,csakhát a gyereket nem akarom kitenni annak hogy van is apukája meg nincs is.ettől félek a legjobban,nem az egyedülállóságtól mert lényegében egyedül nevelem így is.és én igazán megértem őt,csak tudjátok rohadt sz@r érzés,hogy ha bármi történne velem v a gyerekkel akkor nem tudnék hozzá fordulni kvázi neki szólni mert nem jöhetne el menne a cirkusz...anyukámnak és a tesóimnak tudok ilyen esetben szólni és szerintem ez gáz
2013. máj. 6. 18:14
 8/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gáz, de te valamiért mégis vele vállaltál gyereket, ezekkel a feltételekkel, körülményekkel. Ha akkor jó volt ez így, akkor most nem fair hogy elvárod, hogy ő változtasson mert neked így mégsem jó.


Ha a gyerek azt szokja meg, hogy apuka hétvégén és reggel van vele, akkor neki az lesz a természetes. Nem fog neki hiányozni este, mert tudja hogy akkor anya van.

2013. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nincs vele reggel..(sem) csak szabadnapon.és nem így dolgozott mikor bevállaltuk a babát.8 órás munkaideje volt,heti 5 nappal.mikor már 4-5 hónapos terhes voltam akkor váltott,hogy legyen több pénzünk mivel jön a baba.már akkor is egyedül voltam reggeltől estig csak még nem volt meg a fiunk
2013. máj. 6. 18:23
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem először is nyugodj meg. Rajta és a gyereken semmiféleképpen ne vezesd le a feszültséget. Nyilván értetek dolgozik, értetek csinálja. Szóval ne büntesd, légy egy picit megértőbb. A gyerekkel keress valami babás-mamás programot, hogy lefoglald magad. Más nőknek is dolgozik a férjük. Én férjem is reggel fél8kor megy és este 9kor jön haza, majd minden hétvégén dolgozik. Sajnos, van ilyen. Ha keres munkát, akkor segíts neki benne, nézzél állas hirdetéseket, jelentkezz a nevében, amikor ráérsz (mert ő ha dolgozik nem tud ezzel foglalkozni). Amúgy meg ha tud, vegyen ki szabadságot, és akkor menjetek el valahova 1hétre, vagy csak maradjatok otthon, nyugiban.
2013. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!