Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, megbolondulok! Mit...

Úgy érzem, megbolondulok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 hónapja, hogy véget ért egy 6 éves kapcsolatom. Ő hagyott el, hirtelen, egyik napról a másikra, alpári módon ráadásul. Az indok az volt, hogy már nem szerelmes, csak megszokásból volt velem. Rá pár hétre összejött valaki mással, akivel azóta is együtt van. Én meg itt vagyok, egyedül, depressziósan. Nem fogadnám már vissza, de egyszerüen nem tudom magam ezen túltenni. Nincs nap, hogy ne gondoljak rá, az emlékek folyamatosan kísértenek, gyakran vele álmodom. Pedig már egyáltalán nincs az életemben, nem is szoktam látni! Miért van ez? Ismerkedni nehezen tudok, meg már nem is bízom a férfiakban, annak ellenére, hogy még csak 25 éves vagyok. Volt 1-2 hódoló, randi, de valamiért nem sikerült. Csalásom, barátaim bíztatnak, ne adjam fel, járjak el szórakozni, de nincs kedvem. Sőt, már élni sincs kedvem. Eljön valaha az a nap, hogy ne gondoljak rá? Én már ezt kétlem. Ha 9 hónap alatt nem tudtam elfelejteni, úgy, hogy nem is látom, ez valami nagyon sz@r.
2013. máj. 4. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Olvasgasd ezt a blogot, hasonló helyzetben nekem sokat segített:

[link]

2013. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
csak hogy ne érezd magad egyedül nagyon sokban hasonlítunk 25 éves 5 éves kapcsolat kiábrándulás lelépés új párt talált ráadásul teljesen kihasznált még csak nem is bánja ez 2 éve volt eleinte élni sem volt kedvem ez jó hosszú ideig tartott (1 év) én is mindig visszaestem mindig álmodtam lehúzott milliószor eszembe jutottak dolgok vele kapcsolatba ha 15-ször nem mentem végig a gyászon egyszer se tudod a önsajnálat,harag,alkudozás beletörődés na a lényeg mindenkinek addig tart ameddig tartania kell nem siettetheted ennek ez a helyes lezárása magadban is a te részedet rendbe tetted csak elkönyveled mi történt tanulsz belőle sírj ha az esik jól légy depis egy ideig de hidd el ahányszor én visszaestem az elejére én sem hittem ebben,se másnak... én mondom neked tényleg idő kérdése innen egy másik ember leszel egy érettebb és tapasztaltabb,kiállsz magadért,óvatos vagy és rájössz az élt igazán csak most kezdődik valósítsd meg önmagad és élvezd hogy nem függsz senkitől érzelmileg,és nem ejthet rajtad sebet senki!ha segítség kell írj rám nyugodtan sok sikert! és fel a fejjel lesz ennél sokkal jobb!!
2013. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja és méég hitegetett,ámított és közös jövőt akart sok nehézségen mentünk keresztül kitartottam mellette minden rosszban esküvőt akart tervezte velem sokáig majd lelépett és most hallottam hogy megnősül erről ennyit...mindegy..nem fogod elfelejteni mindig eszedbe fog jutni de már levonva róla mindent
2013. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Segits magadon Isten is megsegit.

Munka után fogods a kis popodat és elmész egy sport kluba, föző tanfolyamra, festő szaköre.... és beszerzel egyrakás új élményt akkor ezekről fogsz állmodni nem az exről aki nem képes változtatni magára vessen.

2013. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!