Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, megbolondulok! Mit...

Úgy érzem, megbolondulok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 hónapja, hogy véget ért egy 6 éves kapcsolatom. Ő hagyott el, hirtelen, egyik napról a másikra, alpári módon ráadásul. Az indok az volt, hogy már nem szerelmes, csak megszokásból volt velem. Rá pár hétre összejött valaki mással, akivel azóta is együtt van. Én meg itt vagyok, egyedül, depressziósan. Nem fogadnám már vissza, de egyszerüen nem tudom magam ezen túltenni. Nincs nap, hogy ne gondoljak rá, az emlékek folyamatosan kísértenek, gyakran vele álmodom. Pedig már egyáltalán nincs az életemben, nem is szoktam látni! Miért van ez? Ismerkedni nehezen tudok, meg már nem is bízom a férfiakban, annak ellenére, hogy még csak 25 éves vagyok. Volt 1-2 hódoló, randi, de valamiért nem sikerült. Csalásom, barátaim bíztatnak, ne adjam fel, járjak el szórakozni, de nincs kedvem. Sőt, már élni sincs kedvem. Eljön valaha az a nap, hogy ne gondoljak rá? Én már ezt kétlem. Ha 9 hónap alatt nem tudtam elfelejteni, úgy, hogy nem is látom, ez valami nagyon sz@r.
2013. máj. 4. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kösd le magad! De úgy, hogy ne legyen időd rá gondolni. Ne aggódj, túl lehet élni mindent, az ember nagyon erős.

Vállalj például plusz munkát. A munka rengeteget segít, napi 14 órát is eltölthetsz vele akár, utána meg csak bezuhansz az ágyba. Így nem rajta fogsz gondolkozni, és hát anyagilag se lesz rossz :)

2013. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, csak egy ócska kis faluban lakom, ahol nincs munkalehetőség. Van munkám egyébként, de az sem köt le, pedig pörgős, nehéz, de nem tudja velem feledtetni.
2013. máj. 4. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:

elhiszem, h mennyire rossz most neked. először is fogadd baráti ölelésemet! :)


egy 6 éves kapcsolat azért nem kutya, gondolom ő volt az első igazi nagy szerelem, sok szépet éltetek át együtt.

na de azt se hagyd ki a számvetésből, h a végén ocsmány módon viselkedett, és egy ilyen ember nem érdemli meg, h keseregj miatta.

most ne is erőltesd a randizást, inkább magaddal törődj, tanuld az önismeretet, temetkezz a munkába, sportba, foglald el magad, és kérd meg a hozzád közelállókat, h hanyagolják a pasitémát.

tanuld meg újra élvezni az életet, legyél boldog egyedül is! mire a folyamat végén vagy, már te fogod a legjobban várni, h egy kedves sráccal találkozz, akivel jövőt tervezhetsz.


vegyél erőt magadon, ne szomorkodj, mert csak annál mélyebbre süllyedsz az önsajnálatban. határozd el, h mától minden napban találsz valami szépet, amiért jó élni. ez lehet a legapróbb dolog is. tanuld meg értékelni azt, amid van, és ne amiatt sírj, amid nincs.

2013. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy 2 éves kapcsolatom ért véget hasonlóan ahogy a tied, pedig tudom, hogy a barátom szeretett... Már másfél éve szakítottunk és még mindig nehéz nekem is, bár azért napról napra egyre könnyebb... Ne csüggedj, majd túl leszel rajta. :)

"Az embernek élete során néhányszor szomorú élményekben van része. És akkor olyan szomorúnak és magányosnak érzi magát, hogy a legszívesebben meghalna. De ha legyőzi a kétségbeesést, és felejteni kezd, az élet folytatódik, és az élet szép! Főleg akkor, ha vannak barátaid!"

(Ne csüggedj!)

25 F

2013. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, 9 hónapja megy ez! Más egy ilyen szakítás után rá pár hétre új párral mászkál és semmi baja sincs! Nem tudom magam lefoglalni a munkámon kívül! Marad az internet. Nincs sok barátnőm se, nekik megvan a saját életük, pasijuk. Orvoshoz kéne fordulnom?
2013. máj. 4. 18:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak még tovább keseríteni, de eltarthat ez még jó ideig. Engem 10 év után hagyott el, ennek egy éve már, de bizony még mindig nem vagyok túl. Hol jobb, hol rosszabb.
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na végre, valaki megérti mit mondok!

Igen, nekem is hol jobb, hol rosszabb! Sokszor elhatározom, hogy nincs több sírás, nem gondolok rá, de 1-2 nap múlva kezdődik megint! Főleg, ha vele álmodom! Valamiért mindig visszakerülök a mélypontra!

2013. máj. 4. 18:29
 8/14 anonim ***** válasza:
A 4. hozzászoló vagyok. Most az hogy valaki szakítás után már rögtön egy másik pasival van az sztem nem jelent mást, minthogy igazán érzelmileg sosem kötődött hozzá.. Ha egyszer valaki igaz szerelemmel szeretett valakit az nem tud elmúlni egyik napról a másikra, szóval ne magadban keresd a hibát.... Én is már másfél éve agyalok és rágódok, de hidd el napról napra könyebb lesz.. :) Minden napban keress valami vidámságot és örömet, ez a titka annak, hogy mihamarabb túllegyél rajta.
2013. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Pszichológushoz, a legvégső esetben. 6év baromisok idő ehez képest a kilenc hónap lófütty. Eljön a nap hogy ne gondolj rá ebben biztos vagyok. El fog múlni, tudom elég rossz ezt így hallani, meg mindenki ezzel jön hogy úúú majd jobb lesz, de tényleg jobb lesz idő kell, előtted az élet. Nembízol a fiúkban világos, nem is fogsz még egy ideig, de elmúlik és visszatér az életkedv.
2013. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De én nem akarok így élni! Enni sem bírok már! Nincs életkedvem! De azért köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!