Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Mama, hova tűnt?
2013. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
7%
Én csak akkor mennék a gyerekeim nélkül, ha ők kérik ezt. Amúgy nem.
2013. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
57-es, akkor majd nyári táborba se menjen egyik gyerek sem, csak ha a szülők is mehetnek?
2013. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%
57-es azért nem kell álltalánosítani, mert ez csak téged minősít. Egyébként meg a gyerekek 4 és 5 évesek nem csecsemők. A szülőknek is jár egy kis kikapcsolódás ők se robotok. De gondolom te is egy olyan anyuka vagy akinek a gyereke a szoknyájához van nőve.
2013. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
93%
Ja hogy még gyereked sincs, úgy ítélkezel. Akkor már tudod is milyen fárasztó lehet egy 4 és egy 5 éves. Gratulálok, hogy olyanról mondasz véleményt amiről nem is tudsz.
2013. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ne idegeskedjetek, mert árt a szépségeteknek :P
2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Tök igaz, nem éri meg.
2013. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!