Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
82%

30-as

Nekem is feltűnt,néha nem értem ezeket a pontozásokat

De hova lett a kérdező?

2013. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
89%
Neked az a bajod, hogy annak idején nem volt lehetőséged elmenni egy picit és pihenni. Ha nem akartad volna elvállalni az unokáidat, akkor mondod. Korrektebb lett volna a menyed szemébe mondani, de ugye ahhoz bátorság kell, és garantáltan nem nyitná rád a fiad az ajtót. Az mellett, hogy szülők, még társak is, akik most együtt töltenek egy kis időt kettesben. Örülnöd kellene, hogy unokázhatsz és hogy a fiad boldog, jól érzi magát. Az én anyósom ugyan ez, pepitában, de neki legalább van gerince nemet mondani, benne ez becsülendő, benned pedig annyi empátia van, mint egy fadarabban. Tehát akinek szégyelnie kellene magát, az nem a menyed.
2013. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
92%
Az én anyukám azt szokta kérdezni, hogy nem akarunk elmenni hétvégén romantikázni, pihenni? Vagy hogy ugye akarunk menni több napra pihenni, nyaralni? Mert Ő nagyon unokázna, ha kell, ha nem, küldene pihenni. Akkor melyik nagyszülői hozzáállással van a gond???
2013. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
92%
Jut is eszembe. Ha a fiad kér meg arra, hogy vigyázz az unokákra, akkor a Ő ugye nem alkalmatlan az apa szerepre? Anyuci pici fia bizonyára sokat dolgozik, fáradt, nyugodtan menjenek, igaz? :)
2013. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
91%

Az én szüleim is jó gázak lehettek. Én minden egyes nyarat a nagyimnál töltöttem a testvéremmel és a két unokatesómmal együtt 13 éves koromig, csak mert így tudták a szüleink megoldani a nyári szünet alatt a felügyeletünket. Csak a hétvégéket töltöttük otthon. Megsúgom, életem legjobb nyarai voltak, olyan élményekkel gazdagodtam, amit semmi nem pótolhat! :) Te meg egy héten vagy fennakadva?

Attól, hogy valaki szülő lett, már nem jár neki a pihenés? A mi szüleink azon vitáznak, hogy melyikőjükhöz küldjük a gyerekeket, ha szükségünk van pár napra kettesben, nem még szénné oltanak, hogy milyen gázok vagyunk. Tárt karokkal várják az unokákat, tök mindegy hogy 2 napra mennek, vagy 2 hétre és pláne nem vádaskodnak és köpködnek ránk.

2013. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
92%
igen, ki kell pihennie. Neked is biztos jól esett volna, ha elmehetsz egy kicsit pihenni, nem kell a gyerekek miatt izgulnod, futkároznod, és tudsz pihenni. Ez már a magad hülyesége, hogy nem tetted. És ebből jönnek a falusi pletykák, hogy milyen rossz anya a menyem, mert el mert menni pihenni...
2013. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
91%

Hála az égnek, hogy egyikünk szülei sem ilyenek!

Tavaly 2 hosszú hétvégére is leléptünk a párommal, 1x itthon voltunk wellnessezni, 1x meg lementünk a horvát tengerpartra egy úszóversenyre.

Ugyan én nem úgy fogalmazom meg ilyenkor, hogy kipihenem a gyerekeimet, de a lényeg ugyanaz: jó egy kicsit gyerekek nélkül lenni és felnőtt programot csinálni. Jó érzés teljesen beúszni a tengerbe/medencébe, vagyis egyáltalán ÚSZNI és nem csak a gyerekmedence szélén ücsörögni. Jó érzés kettesben beülni a szaunába, nyugodtan beülni egy kávéra, ill. végigenni a vacsorát és nagyon kikapcsol az a tudat, hogy nem kell magunkkal vinnem a fél háztartást. Mi azon nevettünk, hogy 1 db táskába be tudtunk így pakolni, míg ha a gyerekekkel megyünk, akkor kb. 4 kell :)

Imádjuk a gyerekeket, de a nagyszülők is nagyon szeretnek unokázni és viszont, akkor meg miért ne kötnénk össze a kettőt?

2013. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
93%

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Hogy meri leadni szegény gyerekeket egy sárkánynak?

2013. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
92%
Nem hogy inkább örülnél, hogy addig is az unokáiddal törődhetsz...!
2013. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van mindenkinek, de tegyük fel nagymami nehéz természet, esetleg nem tetszik neki, hogy ilyen szöveggel lepasszolják a gyerekeket. Oké. Szíve joga. De ez:


"Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam..."


Hogy lehet ilyen valaki? Mit uszítod a fiad a menyed ellen? A legrosszabb anyósok mintapéldánya vagy. Már ha igaz a sztori.

2013. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!