Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
86%

A fiad boldog azzal a nővel, nem?

Sosem értettem, az anyósok miért vannak a saját fiuk ellen.

A kérdező valószínűleg már nem képes elfogadni, hogy anyuci pici fia már családot alapított.

Engedd el. Hadd legyen boldog.

2013. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
87%
A fiad maradt veled otthon? Mert ha nem ő is ugyanúgy otthagyta neked a gyerekeket mint a menyed. Milyen apa az ilyen? Ma már egyenrangúság van, a fiad éppúgy szülője a gyereknek mint a menyed. A helyedben megmondtam volna neki ezt a szemébe is, nem kell álszenteskedni, aztán meg gondolom nem kényszerítettek arra, hogy vigyázz a gyerekekre, miért nem mondtál nemet?
2013. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyósom maga jött, hogy elvinné a picit sétálni, vagy egy hétvégére, hogy tudjunk pihenni. Ő ajánlotta fel!

Szégyelld össze magad.

2013. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem anya az ilyen, mert ha anya lenne, szívesen vigyázna a gyerekei gyerekeire.

Nem mindenki olyan tökéletes mint te,van aki néha néha elfárad, és szeretne pihenni. Tudod hogy örülnék ha az unokámat itt hagynák nekem akár 2 napra? Ez a megmondtam a fiamnak duma... Támogatnod kéne talán, és nem ellenségeskedni. Tudom hogy ellopták tőled a kicsi fiad, de ez az élet rendje.

2013. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
88%
Látom, mindenkit szépen lepontozgatsz, aki nem ért egyet veled. Nem tetszik az igazság, mama?
2013. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen anyós...áhh..nekem is ilyen jutott...


Aztán csodálkozik,hogy nála sose hagyjuk ott a gyerekeket,ha megyünk kettesben valahova,akkor anyukámnál vannak a gerekek,ő szívesen vigyáz rájuk,1 évesen is ott hagytuk,azóta évente kétszer hosszúhétvégére megyünk kettesben,idén már 6 éves,anyukám nyugdíjas lett,idéntől nyáron többször 1 hetet is lesz nála.(anyós meg fortyogjon magában,csodálkozik,hogy egyedül maradt öregkorára)

2013. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem tuti kamu és provokáló kérdés, mert rendszeresen eltűnik a drága mama.


Ha meg nem kamu, akkor a drága mama meg szégyellje magát, de ne csodálkozzon, ha egyedül marad öreg korára, és az unokáit is csak képen fogja látni.

2013. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
81%
Azért tűnt el mert tudja hogy igazunk van. Ilyenkor áldom az Istent hogy olyan anyósom van amilyen.
2013. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim válasza:
36%
Ne idegeskedjetek !!! Nagyon kamu az egész ! :D Már az írásból észrevenni !
2013. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
88%
Én végigolvastam az összes választ. Én is azon a véleményen vagyok, hogy miért ne mehetnének el a szülők kettesbe?Attól még lehet jó anya. De hogy azon milyen jót derültem, hogy nagymama elbújt és csak azt látom, hogy pontoz lefele mindenkit sorba :D Gondolom én is erre a sorsra jutok, de nem érdekel ezt muszáj volt ideírnom :D Maminak nem tetszik a sok ellenvélemény!
2013. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!