Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem irígy vagy a menyedre.

Tényleg nem kívánnék senkinek ilyen anyóst.

2013. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
90%
Azt is meg kéne tudnunk, hogy ez rendszeres-e, minden héten lepasszolják, avagy csak nagy ritkán elmennek nyaralni. Bár nekem még pici a lányom, még nem érzem hogy el tudnék tölteni egy hetet nélküle.
2013. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem a kérdést. Én minden éveben nyaraltam a nagymamámnál 2 hetet. A szüleim azt hiszem, hogy dolgoztak. Alig vártam, hogy mehessek. Tényleg felejthetetlen élményeim vannak onnan. Te miért nem ezt látod ebben, hogy az unokák számára felejthetetlen élményeket tudsz végre nyújtani? És jó szívvel fognak emlékezni rád, ha már nem leszel. Szervezz nekik programokat, és élvezd hát minden pillanatát.
2013. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
48%

Most direkt azért kiemelted a kamu kérdésed, hogy még több embert provokálhass vele, még több elítélő válasz jöjjön, és még több embert lepontozhass?

Szánalmas kis 10-14 éves dedós lehetsz kérdező, hogy neked ilyesmi örömet okoz. Nőj fel !

2013. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 zabmester ***** válasza:
85%
Én azt sem értem, miért problémás az a mondat, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. Csak egyszerűen őszinte. Nem kell a szülőséget meg a gyerekeket túlmisztifikálni, nyugodtan meg lehet mondani nyíltan, hogy a gyerekek bizony olykor fárasztóak, és nem árt az embernek néha egy kis pihenés, amikor nem kell a gyerekekre figyelni. Tök jó tud lenni, amikor az ember elnyúlhat a vízparton napozni, vagy kedve szerint bemehet úszni, és nem kell a fél szemét a csemetéken tartani, vagy akár csak szimplán pár napig reggelente addig aludni, amíg magától fel nem ébred. Ez akkora bűn lenne?
2013. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
43%
ha ilyen lenne az anyósom elküldeném melegebb éghajlatra
2013. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a válaszolók 99%-a ezen a szerencsétlen nőn vezeti le a frusztrációit.

Szerintem a kérdezőnek nem az a baja, hogy vigyázni kell a kislányokra, hanem az, hogy a kislányok anyjának egy nyaralás alkalmával a terhére lennének, nem is tart rájuk igényt erre a röpke időre.

Én megértem a kérdezőt. 4-5 éves gyerekekkel simán lehet utazni. Az én szüleim soha nem hagytak magunkra a húgommal utazásaik során. És nem azért, mert nem tudtak volna kire bízni bennünket, hanem azért, mert a család onnantól, hogy megszülettünk négy, azaz NÉGY (4) tagú!!!


A mai fiatal anyák inkább annyira kényelmesek, lusták és lelki nullák, hogy van szívük a kislányaik nélkül nyaralni menni. Koromnál fogva már nagy gyerekeim lehetnének. Ha lennének, nem hagynám őket itthon, mert örülnék, ha jönnek a nyaralásra.


Erről ennyit. Meg a válaszadók túlnyomó többségéről is.

2013. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem a kérdező pontozgat le. Mivel az 52-es és 57-es nem hordta le a kérdezőt, és úgy is le van pontozva. Meg aztán úgy tudom minimum 2 kell egy leszavazáshoz.
2013. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 zabmester ***** válasza:
79%

"Erről ennyit. Meg a válaszadók túlnyomó többségéről is."

Meg rólad is. Meg minden másról is. Köszönjük, főnökasszony.


Szóval akinek gyereke van, és igénye is van rá, az nem utazhat többet sehova gyerek nélkül? Nekem is kb. ekkora fiam van, és nem szégyellem bevallani, hogy néha jó nélküle is eltölteni egy kis időt. Ha a szemedben, meg a hozzád hasonlók szemében én ezért lusta vagyok, meg lelki nulla, ám legyen. Fő, hogy a kisfiamnak megfelelek így :)

2013. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
16%
57-es vagyok. A hasznossági rátám szerintem az itt ítélkezők IQ átlaga.
2013. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!