Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekek, kamu a kérdés, egyértelműen provokatív, szerintem elég feltünően, ne idegesítsétek fel rajta magatokat.:DD
2013. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
85%

Te olyan vagy nagymama, mint az én anyám volt, hogy sohasem számithattam rá semmiben.

Remélem ha az én fiaim vagy a menyeim ilyet kérnének tõlem repesnék az örömtõl.Még nem vagyok nagymama!

Igen anya az ilyen!

2013. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek is lehet fárasztó. Nem egy csodalény vagy egy angyal; csak mert a lábad közül jött ki, még lehet fárasztó.
2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
86%
Te soha nem voltál fáradt, amikor nevelted a gyerekeidet? És szerinted a fiad nem szeretné ugyanúgy kipihenni a gyerekeket mint a menyed? Akkor a fiad is egy szemétláda alak? Miért kell mártírkodni? Ha meg elhidegülnek egymástól, és ne adja Isten válásra kerül sor, akkor azért lesz szemét a menyed, mert nem tudta megoldani, hogy a gyerekek mellett feleség is maradjon. A fiad is ugyanúgy örül a lehetőségnek mint a menyed, hidd el.
2013. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a baromságot egy unatkozó valaki tehette fel, hogy szidjuk kollektíve az anyósokat.


Ha valós lenne, de nem hiszem:


Mit pihen ki a menyed? Te neveltél egyáltalán gyerekeket? Ha sosem fáradtál el velük, akkor valószínű sosem ültél le velük játszani, sosem cseszegettek házimunka közben, hogy játssz velük, sosem figyeltél rájuk eléggé... Akkor csak örülhetsz, hogy a menyed jobb anya, mint te voltál.

Mert ha az ember odateszi a magát a gyerekekhez, akkor marha nehéz tud lenne, munka mellett, este 5 után lekötni 2 gyereket, mosni, takarítani...

2013. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
89%

a kérdés ugyan kamu, de simán léteznek ennyire furkálódós anyósok, azt borítékolom :)


nos, nekem még gyerekem sincs, de már én is így fogalmazok, h majd mehet a nagyikhoz nyaralni, addig mi kipihenjük őt :) engem is kipihent anyám évente 1x 1 hét erejéig. soha nem bántam. imádtam a nagyszüleimet, minden velük töltött perc egy élmény volt, anyai szigor sehol, csak a kényeztetés, finomságok, strand, séta, bringázás a kertben, papám még gólyalábat is készített nekem. :)


azért a gyereknevelésbe elég komolyan el lehet fáradni, ezt már most látom, pedig a leghosszabb gyerekkel kettesben eltöltött időm kb 12 óra volt. a nap végére úgy kanalaztam össze magam :) mondjuk eléggé lefoglaltam a kiscsajt, egész nap játszottunk, hülyéskedtünk, kitaláltam neki mindenféle vicceset :)


ha a szülők üzleti útra mennének ketten, akkor persze egészen más lenne a történet fekvése gondolom. de ha egy anya őszinte mer lenni, akkor rögtön lenyakazás jár, pedig a lényeg ugyanaz: nem ő van a lányokkal 1 hétig, hanem a nagymamájuk. még csak hiányt sem szenvednek semmiben, tök buli nekik az egész, de ettől függetlenül az anyjuk a gonosz hárpia, aki el mer menni a férjével kettesben valahova.

2013. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
74%

Én 36 éves vagyok, 16 a lányom.

Nem mentünk soha nélküle nyaralni, nekem ez így volt természetes. De ha menni akartunk volna, a nagyik ezer örömmel támogatták volna a tervet.

Nyáron direkt úgy intézték a szabadságot, hogy legalább két hetet az unokákkal legyenek, mi meg itthon voltunk kettesben :)


Béha ufónak és maradinak érzem itt magam, én minden nap főzök, nem hiszem el, hogy vasalás nélkül is tökéletes a ruha, dolgozom is, a férjem házimunkában inkább ne segítsen, nem az ő dolga, szóval tényleg a nagyanyáimtól és az anyukámtól örökölt szokásrendszert viszem tovább (és nem teher, nekem ez tökéletesen megfelel), de ez a szülő szűnjön meg nőnek vagy férfinak lenni, csak szülő legyen felfogás már nekem is sok.


Kedves kérdező, más örülne, ha az unokájával lehetne, ha a menye rábízná a gyerekeket annak ellenére, hogy ilyen tahó anyósa van, hogy előre kijelentette, nem lesz jó anya...

2013. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
80%
jó darabig minden válasz 100%-os volt, aztán megjöttek az anyósok :P
2013. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen anyósom lesz mint te vagy, addig tartanám csap alá a fejét amíg ki nem ázik belőle a rosszindulat. Legyél normális a menyeddel vagy ásd el magad, igenis kikell pihenni a gyereknevelést. Gratulálok, tapsold meg magad, igazán jó ember lehetsz.
2013. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
91%
Hát a mondat tényleg elég elfuserált lett, de ettől függetlenül nincs semmi rossz abban, hogy szeretnének eltölteni egy kis időt kettesben. Inkább örüljön neki, hogy eltölthet egy kis időt az unokáival. :)
2013. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!