Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen anyósom nem legyen soha...

De szerencsére az enyém nem ilyen.Szivesen van az unokájával,és megérti,hogy néha szükségünk van a férjemmel kettesben egy kis kikapcsolódásra.Nincs ebben semmi rossz!!

2013. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
92%
Hú, mit fogsz te itt kapni... De meg is érdemled.
2013. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
94%

Anyós az ilyen? Megáll az eszem...


Nálunk a nagyik felajánlották, hogy vigyáznak a lányra, menjünk kettesben pár napra valahova.

2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
95%

Nem lett igazad, de nem baj. A lényeg úgyis az, hogy utálhasd valami miatt a menyedet. Ez van.

Ha valaki gyereket vállal, még nem jelenti azt, hogy az elkövetkezendő 18-20 év alatt a gyerek rabszolgájává kell válnia. Egy hét nem a világ, ha neked terhedre vannak a kicsik, akkor mondd meg, hogy nem tudod vállalni őket.

Ez a te döntésed.

Hogy a fiatalok meg hogyan nevelik a gyermeküket, az az övék.

(Hmm... lehet, hogy nem véletlen "a jó anyós: porhanyós" szólás? )

Na, lehet lepontozni.

2013. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
95%

Uhh... én inkább vinném a gyerekeket, hogy Téged pihenjelek ki!


Úúúúúristen, 5 év után egy hetet csak a férjével akar kettesben tölteni! Jujj, most aztán megáll az élet! Ettől lesz szar anya?! Azt hittem, 1-2 hónapos babáról van szó...

Te is az a fajta anyós vagy, akiről a viccek szólnak! Brr... mázli, hogy az enyém nem ilyen!

2013. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
93%

szerintem normális ha egy pár egy kicsit kettesbe szeretne lenni pár napot. gondolom nem 2 havonta passzolják le.

és inkább örülni kéne,hogy így megbíznak bennetek. sok nagy mama azért panaszkodik mert nem láthatja eleget az unokáit

2013. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg nincs abban semmi ha ketten akarnak lenni kicsit, nézd a jó oldalát unokáiddal lehetsz egy hétig! Nincs annál nagyobb öröm! Ettől még nem rossz szülő, gondolom nem állandóan más vigyáz rájuk? Akkor ennyi belefér.
2013. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 lizzi77 ***** válasza:
93%

Na persze, rólad 20 évig le se szakadtak a kölykök, mi?Ha meg velük utaztak volna el, akkor meg gondolom az lenne a baj,hogy jaj, mi lesz szegény kislányokkal messzi idegenbe, miért nem hagyták őket inkább nálunk?

És mondd csak, akkor a fiad meg milyen apa, hogy esetleg ő is szeretné kipihenni a lányokat?Más nagyi összetenné a két kezét, hogy így rábízzák a kicsiket, és végre hosszabb időt lehetnek együtt.Különben meg, ha nem tetszik a dolog, akkor mi a fenéért vállaltad be ???

2013. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez egy kamu kérdés! Nincs ekkora bunkó anyós! Vagy ha igen, akkor szégyelld magad
2013. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
91%
na,ha erre a kérdésre rábukkan a menyed és magára ismer,akkor lehet,hogy többet nem kér meg hogy vigyázz rájuk 1 órát is..
2013. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!