Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Anya az ilyen? Megáll az eszem!

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem elutaznak egy hétre Olaszországba, és megkérdezték, hogy vigyáznánk-e addig a papával a két kislányukra. Persze, szívesen, de minek szül, ha utána lepasszolja őket?? Én sosem mentem sehova a gyermekeim nélkül, amíg kicsik voltak. Nagyon ellustultak mostanában a fiatalok, a menyem mondja, hogy kipihenné a gyerekeit egy kicsit. 4 és 5 éves kislányok. Hát hogy mondhat ilyet egy anya, hogy kipihenné a gyerekeit? Én már annak idején megmondtam a fiamnak, hogy nem lesz jó anya ez a nő. Nekem lett igazam...
2013. ápr. 28. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
90%
Látszik különben, hogy boldog vagy hogy beleköthetsz a menyedbe! Na ez az igazi gyűlölet, én egy percre nem bíznám rá egy ilyenre a gyerekeimet!
2013. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
91%
Nagymama az ilyen? MEgall az eszem! Jelen esetben teljesen normalisan jartak el a gyerekek, hiszen a nagyira is szuksege van a piciknek, s vegre kikapcsolodnak, de kozben elvezik a nagyszulok tarsasagat stb. Ha te nagyszulonek erzed magad, akkor ez a te elettel egyuttjaro feladatod pl. foleg ha szereted a fiadat.
2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy kamu. Máskor, ha anyóst szeretnél szidni, ennél ötletesebb kérdéssel állj elő, mert ez átlátszó és szánalmas.
2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
83%

Na,hová tüntél kedves mama???

Várjuk a reakciódat!Nem ezt vártad,mi!!??

2013. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
81%
Lehet ez megint egy unatkozó tizenéves fiúka!
2013. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
92%
Engem gyerekként kétszer is lepasszoltak a szüleim. Egyszer négy évesen a nagymamáékra bíztak, amikor Németországban rokonokat látogattak meg nagybácsikkal, nagynénikkel karöltve, és már nem fértem volna be az autóba. Imádtam a mamáékkal lenni. Öt évesen pedig a nagybátyámékra bíztak, amikor egy nagyon olcsó céges nyaraláson vehettek részét Franciaországban, és gyerekeket nem lehetett vinni. Azóta sem jutottak el szegények külföldre, de azt a nyaralást úgy emlegetik mint a második nászútjukat. Én pedig imádtam a nagybácsikámnál lenni, ahol ott voltak az unokatesóim is. Rengeteget játszottunk, és nem volt sírás-rívás, hogy hol vannak a szüleim. A két lepasszolás ellenére a világ legjobb szüleinek tartom a szüleimet, akik mindig a mi érdekeinket nézték, nagyon keményen dolgoztak világ életükben, soha nem álltak meg egy pillanatra sem, hogy mindent, amit csak lehet biztosítanak nekünk. Így juthattam el én is Németországba, Angliába, Belgiumba, Franciaországba stb. Nem ettől lesz valaki rossz szülő. Nem értem miért kell ezen felháborodni. Nálunk gyakori a családban, hogy elmennek a szülők hosszabb-rövidebb időre a gyerekek nélkül is nyaralni, és akkor vigyáznak rájuk a nagyszülők, nagynénik, nagybácsik. Néha kell egy kis kettesben töltött idő. Ez ellen még az én vaskalapos nagymamám sem emelte fel a hangját, aki egyébként mindig beleköt az összes menyébe, és a világ egyik leggonoszabb anyósa. Fiatalon elveszítette a férjét, a nagypapámat, és mindig azt mondja, hogy jobb lett volna több időt együtt tölteni vele, és örül, hogy a gyerekinek erre megvan a lehetősége.
2013. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
90%
Milyen anyós az aki csak immel ámmal vigyázz az unokáira, közben állandóan furja a fia feleségét? 4 5 éves gyerekek már bőven el vannak a szüleik nélkül egy hétig. A menyed is ember akárcsak a fiad nekik is jár a pihenés. Inkább örülj hogy addig is unokázhatsz. Mert a fiad nem megy vele, ő nem pihenné ki a gyerekeit. Akkor ő milyen apa? Ennyi erővel ezt is kérdezhetted volna. Fogadd el hogy a fiad felnőtt családja van és ne furd a feleségét, mert csak azt éred el hogy szépen becsukják rád az ajtót. Szerintem ezt te se akarod.
2013. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim válasza:
88%

Nekünk 4 évesek voltak az ikreink, amikor anyukámra biztuk őket és letapostunk görögbe a barátainkkal. Isteni volt az a pár nap! Anyukámnak is... :D

Pár napra lennék a menyed... Besirnál! Szemét vagy! A kérdés jogos, csak rád vonatkozik! Szereted te a fiadat???

2013. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
93%
Igaz, még nem vagyok anyuka, de édesanyám már többször mondta, hogy ha lesz gyerekem és már nem bírom (mert igen is lehet olyan pillanat, mikor az ember besokall, belefásul és már nem bírja), akkor nyugodtan adjam át a gyerekeket, majd ő vigyáz rájuk, mi meg a férjemmel menjünk el kikapcsolódni. Egy házasságban a párnak egymásra is kell időt szánnia. A gyerek is akkor lesz boldog, ha azt látja, hogy a szülei boldogok és szeretik egymást, és nem akkor, mikor mindketten tömik tele "szeretettel", de egymással csak veszekednek...
2013. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
Nem értitek? Engem az zavar, hogy kijelenti, ki kell pihennie a gyerekeit! Ha ennyire fárasztják a naccságát, minek szült? Én szeretek rájuk vigyázni, de soha nem mondtam olyat a saját gyermekeimre, hogy ki kell pihennem öket.
2013. ápr. 28. 12:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!