Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha édesanyád ezt...

Mit szólnál ha édesanyád ezt híresztelné?

Figyelt kérdés

Vőlegényem fizette a jogosítványom, és kaptam tőle egy autót is.


Anyám pedig mindenkinek úgy adja elő hogy ő fizeti a jogsit, meg testvéremmel együtt vettek nekem egy autót, mert ne hogy megtudják hogy a barátomtól kaptam, de kinek mi köze hozzá. Mert ugye milyen rosszul venné ki magát ez a helyzet! Hányok tőle, hogy olyan nagyra van.


2013. ápr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
91%

Én csak azt nem értem miért rosszindulatú irigy köcsög mindenki, akinek nem egyezik a véleménye másokéval? Itt csomóan nem r*bancoztak, nem is szólták meg a kérdezőt, hogy kitartott vagy egyebek, még is szénné lettek alázva, amiért nekik más a véleményük.

Ha én nem fogadnék el így egy autót a páromtól, akkor már gáz vagyok és irigy? Normálisan kifejtettem a véleményemet, ahogy sokan mások is, még is mindenki szinte 0%-on áll az "ellentáborból".

A r*bancozókat pedig nem kell figyelembe venni, mivel ugye "akinek nem inge...".

Én sokkal gázabbnak tartom a mai társadalomban azt, hogy akinek más a véleménye, az már csak idióta lehet és rögtön ugrani kell egymás torkának, mint azt, hogy különbözünk és mindenkinek meglehet a saját véleménye, életformája, felfogása.

2013. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Ma 15:27 egyet kell értenem!
2013. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Missi_Key ***** válasza:
lehet h ő is akart neked kocsit venni, csak neki nem telt rá, vagy későn jutott eszébe és most szégyenli...
2013. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
43%

oké, végülis nem az volt a kérdés, h ciki-e egy ilyen volumenű ajándékot elfogadni, hanem az édesanyja hozzáállása.


valóban nem valami okos dolog valótlanságokat terjeszteni, tőle kérdezd, h miért csinálja. lehet szégyelli, mert ez az ő elveibe nem fér bele. vagy lehet az a baja, h nem ő tudott neked autót venni és jogsit fizetni.


de továbbra is fenntartom a véleményemet, h én nem fogadnék el egy ekkora ajándékot. komolyan nem gondolkodtál még azon, h mit mondasz a párodnak ha megtörik a kocsi? akár más hibájából. ha meg a sajátodból, az külön kellemetlen. egyébként hány éves vagy, kedves kérdező?

2013. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
50%

jaj ugyan már.akármilyen ajándékot kaphat amivel bármi töténhet. ha ékszer:akkor elhagyja,vagy elszakad stb. ha ruha:véletlenül összemossa valamivel,kiszakad,stb


ha olyan férfi lenne,aki leszedné a fejét ilyesmi miatt akkor nem is ajándékozott volna autót..!!

2013. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Igaza van anyadnak szégyen hogy elfogastad sót biztos kikóvetelted
2013. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedre sajnos nem tudom a választ, talán kicsit szégyenli, hogy ő nem tudta neked ezt megadni, pedig szerette volna.

Viszont az hihetetlenül felháborított, amit ez a sok rosszindulatú ember válaszolt Neked! 7 év után a vőlegényed ne finanszírozhatná mindezt? Miért ne? Ha már házasok lennétek, tuti senki nem kezdett volna hőbörögni, de miért tesznek különbséget, ha már úgyis eljegyzett? Á, ne hallgass a mocskolódókra. És honnan a fenéből vették, hogy csak a pénzéért vagy vele??? Ha valakinek a párja jól keres, arra már automatikusan ráhúzzák mindezt...Az emberek annyira irigyek, hogy bele sem gondolnak abba, mit jelent még a szerelem, a szeretet és a bizalom!

2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Jaj, mennyi irigy és pletykás, rosszindulatú ember van itt. 7 éve vannak kapcsolatban... az nem egy kéthónapos románc. Főleg ha együtt élnek, gondolom, közös kassza van... éééérdekes módon, ha már összeházasodtak volna, akkor meg jönne a jaj, de jó és szép kapcsolatban vannak, és milyen kedves a férje duma. Nyilván egy rövidke ismeretség után méregdrága ajándékot elfogadni nem okos dolog, de itt azért mégiscsak egy 7éves kapcsolatról van szó.

És korántsem biztos, hogy az anya csak védeni akarja a lányát. Lehet, hogy csak nagyzol meg bizonygatni akarja, mennyit költ a gyerekére, amikor nem is. Mennyi ilyet látok a környezetemben...

2013. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!