Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha édesanyád ezt...

Mit szólnál ha édesanyád ezt híresztelné?

Figyelt kérdés

Vőlegényem fizette a jogosítványom, és kaptam tőle egy autót is.


Anyám pedig mindenkinek úgy adja elő hogy ő fizeti a jogsit, meg testvéremmel együtt vettek nekem egy autót, mert ne hogy megtudják hogy a barátomtól kaptam, de kinek mi köze hozzá. Mert ugye milyen rosszul venné ki magát ez a helyzet! Hányok tőle, hogy olyan nagyra van.


2013. ápr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
52%

"anyád kvázi szégyelli, hogy megvásárolható vagy."


Mindenki szégyelné, ha a gyereke ilyen lenne.


Nagy igazság, itt a pont! Lehet oszolni emberek!

2013. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
72%
hát én biztos nem szégyellném ha majd a lányom találna olyan társat magának,aki ilyen önzetlen,mint a kérdező párja.
2013. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan, mert kap egy kocsit már kalitkában él és le lesz cserélve 20 év múlva? Ha valaki ezt állItja az se normális.Szerintem az lenne a gáz, ha a párja luxusban élne és semmit se akarna megosztani vele. Ez nem kihasználás, ti honnan tudjátok, hogy egy esetleges szakItásnál nem adná vissza?
2013. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
40%

De ha ilyen sz.r a helyzete a kérdezőnek akkor nem mindegy? :)

Aki a pénzért van egy pasival az így járt. Azokat szerintem senki nem irigyli. Van ilyen is az ismeretségi körömben, a pasi rokonom, úgy beszél a barátnőjével mint egy kutyával, de a csaj tűri mert megvan mindene mellette. Így járt. H.lye mindkettő.

De ha van tisztelet akkor miért ne fogadhatná el? mert még nincs papírjuk? Ha egy év múlva összeházasodnak akkor már rendjén lenne?

2013. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
62%
én is pont ezen gondolkodtam,hogy,ha már a férje lenne,akkor senki nem találna kivetni valót,-de így hogy csak "csak" 7 éve a párja-így már egy ribinek számít egyeseknek.
2013. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
65%

a sok "nemirigy"nek sztem fogalma nincs ennek a dolognak a elvi hátteréről. csak azt látják, h mekkora buli egy kocsit kapni a pasimtól.


ja, és igen, irigy vagyok, bevallom :) a párom gyakran meglep csokival, virággal, vacsorázni visz, kirándulni megyünk amit ő áll, de ezek nem tárgyak, hanem inkább élmények, ezzel fejezi ki, h szeret és fontos vagyok neki.

vehetne akár autót is alám, de nem lennék rá büszke. szeretnék én megdolgozni érte, szeretném elmondani magamról, h az enyém, az én pénzemből van, nem csak a két szép szememért kaptam.

teljesen mind1, h 4kilóért vagy 20milláért venné. nekem ez megalázó lenne, és nem is fogadnám el.

2013. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
14%
édeském:D egy kapcsolat mindig munka, mind a két fél részéről. Azért, hogy elvisz téged moziban, ugyanúgy megdolgoztál :D
2013. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
37%

Én nem tudom mit vagytok úgy oda, talán irigykedtek?? Ha megteheti a srác, hogy autót vegyen Neki meg kifizesse a jogsiját akkor miért ne fizethetné ki? Én sem vagyok az a kitartott nő, amikor a lányom 10 hónapos volt visszamentem dolgozni, hogy ne a férjemtől kelljen mindig pénzt kuncsorogni. :) Én ezt utáltam és utálnám most is! De ha meglepne egy ilyen ajándékkal biztos nem az lenne az első szavam, hogy Úristen nem akarok kitartott nő lenni, vidd vissza!! Már alapból az, hogy ajándék volt ugye, azt nem illik visszautasítani. Még ha ilyen értékű is ... Nekem is rosszul esne ha vennék valami nagy dolgot a Páromnak mert szeretném meglepni és Ő azt mondaná, köszi de nem kell a pénzed!

7 éve vannak együtt, nem két hónapja...Még meg is érteném ha rövid idő után történne ez, hogy ítélkeztek de így!


Viszont az, hogy az Édesanyád hazudik semmiképp sem érthető. Nem szabad azzal foglalkozni ki mit mond...De ha engem kérdezel szerintem azért mondja ezt mert lehet, hogy Ő is szerette volna megadni Neked ezeket a dolgokat, csak mondjuk nem tellett rá. Ezért mondja azt mindenkinek, hogy tőle van ... De előbb vagy utóbb úgyis kiderül, hogy nem így van és utána anyukád kellemetlen helyzetbe fog kerülni! De mostmár mindegy, mert elindította ezt a dolgot így ezt már visszavonni nem lehet...

2013. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: Semmi gond nincs ezzel, nyilván megbeszélted a pároddal kettesben, hogy mi lesz a kocsival, hogy fizeti, stb.
2013. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves 40-es, én a 39-es válaszoló vagyok, örülök h nem mindenki látja csak úgy a dolgot h a kérdező bűnt követett el kb. :)
2013. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!