Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha édesanyád ezt...

Mit szólnál ha édesanyád ezt híresztelné?

Figyelt kérdés

Vőlegényem fizette a jogosítványom, és kaptam tőle egy autót is.


Anyám pedig mindenkinek úgy adja elő hogy ő fizeti a jogsit, meg testvéremmel együtt vettek nekem egy autót, mert ne hogy megtudják hogy a barátomtól kaptam, de kinek mi köze hozzá. Mert ugye milyen rosszul venné ki magát ez a helyzet! Hányok tőle, hogy olyan nagyra van.


2013. ápr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez annyira kapcsolatfüggő. Nyilván a kérdező tudja mérlegelni a dolgokat. Egyik barátnőm is kapott autót a vőlegényétől, igaz ők együtt élnek. A srác megteheti, akkor ő miért járna gyalog egy csomót. Barátnőm 100 körül keres, soha nem gyűjtené össze, a vőlegénye fél millió körül, megvan mindene. Hát vett egy autót. Amúgy egy 1,5 millió környéki használtat. Mert miért ne? Ennek úgy 3 éve, azóta összeházasodtak, most várja az első gyereküket. És lesz mibe beletenni a gyerekülést:)
2013. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
35%

nem lennék túl büszke magamra a helyedben.


nekem anyum fizette a jogsimat, és ugyan a párom felajánlotta, h vesz autót, de nem fogadtam el.

van olyan dolog az életben, amiért te magad, a két kicsi kezeddel vagy eszeddel dolgoztál meg?

ha autóm lesz, akkor szeretném, ha saját pénzből lenne, mert ha neadjIsten összetöröm, vagy valami baja lesz, akkor az marha kellemetlen lenne a párom előtt. ha szabad így fogalmaznom, akkor a saját kukimmal verem a csalánt, nem máséval.


pont a hozzád hasonlók szoktak baromira odalenni, h autójuk van, és mindenhol menőznek vele.

2013. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező semmi probléma, nyugodtan használd, ezt csak páran fújják fel. Ha a párod szIvesen adta, gondolom szeret és tudja, hogy szereted. Ez nem kihasználás én nagyobb dolgot kaptam, de senki nem nézz ránk furcsán, mert egy pár vagyunk, ez a családban marad, ha szétmegyünk, akkor biztos felajánlom, hogy visszaadom és ennyi.
2013. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
64%

ugyan már!! miért ne fogadhatná el a párjától?

nem 2 hete ismeri,hogy valami olcsó ribinek nézzék ez miatt.

És gondolom,hogy ha anyagilag nem állna úgy a párja akkor nem fogadta volna el.


Anyukádnál meg kérdezz rá,hogy miért terjeszti ezt!

2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon szép....... Az emberekből csak úgy árad a rosszindulat és az irigység.Ha valakinek van egy 7-éves kapcsolata és a párja megajándékozza egy autóval,mégis miért lenne ribi? Nem az utcán strichhelte össze.Szomorú,hogy ennyi megkeseredett,utálatos ember van itt magyarországon
2013. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg szomorú. Nem is értem az embereket, de tényleg, hogy hova süllyednek még az irigység miatt. Dögöljön meg a szomszéd tehene effektus..

Ha egy nő egy gazdagabb pasival van akkor már k., kihasználja, teljesen képtelenség hogy szereti és nem csak a pénze miatt van vele..

2013. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsóknak, ti legalább normálisak vagytok, és velem éreztek.

Egyébként nem milliós autót kaptam hanem egy 400.000 ftost! De az emberek itt gyk egyre rosszindulatúbbak és csak a rossz oldalát akarják meglátni. Sajnos ilyen világot élünk. :(

2013. ápr. 27. 13:33
 28/48 anonim ***** válasza:
29%
Ne törődj a sok negatív hozzászólással, savanyú nekik a szőlő. Miért ne fogadnál el egy autót a párodtól, ha évek óta együtt vagytok, és neki nem probléma ez anyagilag? Én gyanítom, hogy itt az összes téged leri.bancozó hozzászólónak olyan párja lehet aki kb. egy csokit vagy egy száll virágot se tud venni .... aztán sárgulnak az irigységtől, hogy más meg kocsit kap!
2013. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
57%

Valóban ne törődj senkivel.

Tudod a nyaralás példa is tökéletes erre. Ha valamelyik félnek van pénze külföldi útra és szeretne menni! a másiknak nincs, ezért kifizeti az is le van nézve.. Mert vagy az lenne a "helyes" hogy aki teheti az lemond arról hogy világot lásson vagy az hogy külön nyaralnak és közben szerelemes leveleket váltanak, hogy "jaj de hiányzol, de nem bánom hogy nem vagy mellettem 2-3 hétig, nem is akarok tengerpartot látni egész életemben jó ebben a parkban ülni, mert így megmarad az önbecsülésem, te pedig érezd magad jól a megérdemelt pihenéseden EGYEDÜL..." :D

2013. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
53%

Kérdwző, kérdezz meg pár olyan nőt, aki ugyan igy kezdte mint te, és 20 év házasság után lett egy huszéves lányra lecserélve. Ők tudnak neked mesélni.


Senki nem irigy az arany kalitkádra, ami a börtönöddé válik idővel.

2013. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!