Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok ha a 21...

Ti hogyan reagálnátok ha a 21 éves lányotok közölné hogy 1,5 év együttlét után teherbe esett a 30 éves barátjától?

Figyelt kérdés

2011 januárjában jöttek össze, tavaly októberben megvolt az eljegyzés és múlt héten közölte hogy babát vár. Tervezett volt, anyagi háttér megvan, az apukának szerencsére jól menő családi vállalkozása van.


Nem tartanátok korainak? Szerintem az, bár szemmel láthatóan hatalmas a szerelem, én azért még örültem volna ha várnak picit.. Szerintetek?


2013. ápr. 1. 22:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

tuti elrohannák venni egy aranyos kis ruhát a babának és örülnék neki :-)


meg annak is h ennyire jól neveltem

2013. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Felnőtt emberek. Gratulalnek
2013. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Itt is törölték a hozzászólásomat. Szép, nem mondom! Egyáltalán: ki törölheti a moderátorokon kívül?
2013. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Off A moderator törli, ha jelentik neki es jogosnak találja.
2013. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

21 évesen még korainak tartom a szülést, hiába vannak meg a feltételek hozzá. bár az jó pont, h komoly a kapcsolat, a barátja sem egy kis ficsúr, hanem komoly dolgozó ember.


ennyi idősen még ráér az ember, személy szerint 25 felett tartom ideálisnak a gyerekvállalást. addigra eleget lát a világból, van kellő önismerete, megfontoltabb döntéseket hoz.

2013. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember, azt csinál amit akar. Legalább nem egy szerencsétlen drogos csinálta fel, aminek örülhetnél.


Ismerősöm 18 éves lány és gyereke van egy 32 éves pasitól. A nagyszülők tartják el őket, mert egyiküknek sincs munkája. Szóval ti még jobban is jártatok, mint ők.

2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A nő teste 18-22 között van a legideálisabb korban egy gyermek kihordásához, a legnagyobb a valószínűsége, hogy szép egészséges gyermek lesz.
2013. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!