Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok ha a 21...

Ti hogyan reagálnátok ha a 21 éves lányotok közölné hogy 1,5 év együttlét után teherbe esett a 30 éves barátjától?

Figyelt kérdés

2011 januárjában jöttek össze, tavaly októberben megvolt az eljegyzés és múlt héten közölte hogy babát vár. Tervezett volt, anyagi háttér megvan, az apukának szerencsére jól menő családi vállalkozása van.


Nem tartanátok korainak? Szerintem az, bár szemmel láthatóan hatalmas a szerelem, én azért még örültem volna ha várnak picit.. Szerintetek?


2013. ápr. 1. 22:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
persze 10es az a menő ha 30 felett sőt 35 felett szül a nő,hogy nagymamakorúként menjen a gyereke ballagására...
2013. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

En mint anya felhõtlenül örülnék, hogy ilyen szerencsés a lányom, és legyenek is boldogok, te meg örüljél, hogy nagymama leszel.

Egyébként vannak lányos anyák, akik nem mindig örülnek, ha a lányuknak baba érkezik, ezt csak ugy viccbõl irtam.:)

2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%
10-es vagyok a nő nem ugy van kitalálva hogy 21 évesen szüljön , a méhe 22 -23 éves korára fejezi be a növekedést.nem kell a másik véglettel példálozni mert nem mondtam mi az ideális. Egy 21 éves ember már inkább felnőtt mint gyerek ,de még nem teljesen mondható annak , és ezt nem lehet figyelmen kívűl hagyni. Mindennek megvan a magam ideje, nem kell kapkodni.
2013. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
a női méh 18-19 éves korára teljesen kifejlődik,ezen kívül akkor szül amikor akar már nem 16-17 éves gyerekről van szó
2013. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16%
de én lelki dolgokról is beszélek egy 21 éves ember még nem felnőtt
2013. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
miért ne lenne felnőtt? eljegyezték,meg van az egzisztencia mi ha nem felnőtt kamasz vagy mi?
2013. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, ez elég halovány indok, történetesen egészségügyben dolgozom így tökéletesen tudom a méh anatómiáját is, így azt is hogy butaságot állítottál. De azért köszönöm hogy felvilágosítottál! :)


A többieknek is köszönöm a választ természetesen, nem vagyok ellenük, csak hát anyából vagyok, még mindig bennem van az "én kicsi lányom" történet és fura lesz hogy néhány hónapon belül már neki is lesz egy saját kicsi lánya vagy fia. :) Azért nem bántam volna, ha kicsit később leszek nagymama (a 45 évemmel messze én leszek a legfiatalabb az ismerősök/rokonok között) de természetesen támogatom mindenben őket. :)

2013. ápr. 1. 23:27
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

Én 16 évesen ismerkedtem meg a férjemmel rà egy évre megkérte a kezem .18éves voltam mikor összeházasodtunk pár hónapra rá megfogant a kisfiunk(tervezett baba).Most vagyok 21 a férjem 23 és van egy gyönyörü 2 éves kisfiunk,saját lakásban élünk függetlenül a szüleinktöl boldogan:))

Sok boldogságot az unokához!

2013. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem inkább örülnöd kellene. A lányodnak van vőlegénye, akinek ráadásul biztos egzisztenciája van.

Jobb lenne ha egy futó kaland után egy 20 éves suhanctól várna gyereket?

Remélem belátod, hogy a lányod szerencsés és sok fiatal nő irigykedik most rá, akik nem engedhetik meg maguknak a családalapítást.

2013. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

De mi itt a probléma??

Eljegyzés megvolt, gyereket tervezték, apuka jól menő vállalkozó, nem komolytalan kisfiú, akkor mi a baj? Örülj velük! :))

2013. ápr. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!