Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok erre?

Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már 8 éve ismerjük egymást. Olyan szoros a kapcsolatunk, mintha testvérek lennénk, bár én mindig többet éreztem iránta. Tegnap bejelentette, hogy hosszabb időre elutazik Németországba és az is elképzelhető, hogy nem jön haza. Mikor ezt megtudtam teljesen kiborultam, úgy éreztem, hogy magamra hagy. Én nem tudok vele menni, mert cukrásznak tanulok ideköt a munka és az iskola, de ő miért megy el? Nagyon hiányozni fog, szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük.
2013. márc. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagytok egy pár és nyilván a jobb megélhetés reményében megy ki, sok sikert kívánnék neki és nem próbálnám visszatartani. Tudom, hogy szereted, de ha igazán szereted, akkor jót akarsz neki és támogatod a döntésében.

Be is vallhatod neki az érzéseidet, de mivel ő ezt a döntést már meghozta és biztosan nem akarod, hogy miattad változtasson, ezért lehet, hogy nincs értelme.

Később te is mehetsz utána, de szerintem véletlenül se akadályozd.

2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
8 év alatt miért nem mondtad el hogy többet érzel? Most kalimpálsz, mikor elmegy? Így jártál. Nyílván a saját maga boldogulását nézi, nem a tiedet.
2013. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő is érez irántad valamit, és 8 éve már arra vár hogy tégy valamit. Mond el az érzéseid, ezzel nem veszthetsz semmit.
2013. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Testvérek sem húzzák vissza egymást, hogy jó sziámi ikrek lehessenek, bármilyen jó a kapcsolatuk, lehet külön életük.

2. Ha titkolózol, nem várhatod el, hogy tisztában legyen az érzéseiddel. Bármilyen jól ismer és bármilyen fejlett az empátiája, senki sem gondolatolvasó.

2013. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Leszbi vagy? Ezzel nincsen semmi probléma, teljesen normális. Mond el neki, hogy mit érzel őszintén. Ha fiú vagy akkor meg pláne! És ne tartsd vissza! Tudom, hogy ez elég idegesítő mondás, de igaz... "Akit szeretsz azt engedd el! '
2013. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!