Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre?

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Van egy másodunokatesóm. Egyidősek vagyunk, és a lányaink is egyszerre születtek. De soha nem tartottuk a kapcsolatot, utoljára két éve futottunk össze, akkor beszéltünk pár szót, de azóta nem is láttam, nem is beszéltünk.

Egy hete írt két sort a Facebookon, hogy hogy vagyunk, mit tud már csinálni az én lányom. Én hetente kb. egyszer szoktam felnézni 10 percre, nem is nagyon vonz, és többször nincs is rá időm. Tegnap láttam ezt az üzenetét, és egy újabb szombatit is, amiben elég bunkó stílusban számonkér, hogy én miért nem vagyok hajlandó neki visszaírni.

Nagyon meglepődtem. Annyit tudtam neki írni, hogy nekem nincs időm nap mint nap a neten lógni, hétközben egyedül vagyok itthon az egyéves lányommal éjjel-nappal, mellette dolgozom is. Én is olyan stílust vettem fel, mint ő.

Egyszerűen nem értem, hogy miért vette fel velem a kapcsolatot, ha csak bunkózni akart? Ennyire nem lehet megérteni, hogy valakinek nem a netezés tölti ki a napjait, van más programja is?


2013. márc. 13. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A stílus minősít mindenkit.

Ne törődj vele, egy ilyenen nem tudom miért húzta fel magát.

2013. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele szerintem.Eddig se tartottátok a kapcsolatot akkor most se tedd.Csak kíváncsiskodni akart hogy a te lányod miket tud,az övéhez képest.
2013. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van unokatestvérem, akkor ír nekem a facebookon, amikor valamit akar. Akkor általában segítek neki, de egyébként nem foglalkozom vele. A családom nem összetartó sajnos. Mivel semmi nem köt hozzájuk, sőt...!, nem is foglalkozom velük.


Te se' tedd.

2013. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba. fura, h jelentkezett, fura, h a semmire érzékenykedik, de igazából nincs ennek semmi jelentősége a te életedben. te se húzd fel magad rajta, az egész nem ér annyit.
2013. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Nem érint különösebben mélyen, csak kíváncsi voltam, hogy más is úgy gondolja-e, mint én, hogy ezt azért rendesen túlreagálta. Én ha nagyritkán írok is egy-egy ismerősnek, akkor annak is örülök, ha akár egy hónap múlva hallok róla!
2013. márc. 13. 14:13
 6/6 kovpet ***** válasza:

Gondolom fészbúkozik napi sok órát és el sem tudja képzelni, hogy más nem így szokta. :)


Ahogy olvasom, sokat nem vesztesz vele.


Bár szerintem az ő stílusát nem kellett volna azért átvenned.

2013. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!