Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti is így reagálnátok...

Anyukák! Ti is így reagálnátok az én anyám helyében?

Figyelt kérdés

előzmény :

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

A helyzet azóta annyiban változott,hogy nem mindennap veszekedünk de azért elég sokszor. Olyankor megkapom,hogy ő nem riherongyot meg k*rvát nevelt.. és,hogy ő szégyell engem. Stb.. Már ezek annyira nem fájnak, mint az elején. Nem sokára a barátom születésnapja pár hét, de kijelentette hogy nem mehetek. Szeretjük egymást a barátommal de az utóbbi 1 hónapban rengeteget idegeskedtünk anyám miatt. Egyszer majdnem szakítottunk is. Anyum célja ez lenne. Olyanokat mond,hogy reméli szakítunk éss ő akkor nagyon boldog lenne. Meg mondta,hogy az én születésnapomra sem jöhet . Mondtam,hogy ez lesz életem legfosabb születésnapja. erre ő: leszarom de legalább én nagyon boldog leszek. Azon van,hogy szétszedjen minket. Úgy érzem,hogy tönkre akarja tenni az életem.. azt hiszi nekem ezzel jót tesz és hogy neki 100%ban igaza van. pedig nagyon nem! A barátom az a fajta aki nem tud megülni a fenekén állandóan jön megy. Én ezt elfogadtam csak anyám nem képes rá. Szerinte megcsal.. hazudik nekem stb. e zért utálja ennyire. Egyszer tényleg volt rá incidens mikor kiderült ez a nagy balhé és elment a nagybátyjával inni és nem szólt. (mindig megebszéljük ha elmegyünk egymás nélkül bulizni) haza akart vinni a barátom bemutatni de nem enged.. állandó jelleggel ellenőrizget. Smseimet, facebook beszélgetéseimet. Pénztárcám.. kistáskám mindenembe belekotorászik. Ha leteszem a face-t ablakot akivel beszélek tarkón vág vagy veszekedik,hogy mutassam meg kivel mit beszélek. Nagyon szerettem édesanyámat.. ő jelentette nekem a tökéletes anyát ezelőtt 3 hónapig. Az utóbbi 1 hónapba sikerült elérnie,hogy hazudozzak neki össze-vissza.. sőt.. nem az,hogy szeretem.. egyenesen elkezdtem tőle elfordulni és utálni őt. Tudom,hogy csúnya ezt mondani fáj is kimondani de elfordít mellőlem mindenkit. Apumat tesóimat. Apának nem mondhatom el hogy szexuális életet élek mert megölne engem is és a barátomat is. Kezdek belefáradni.. tudni kell,hogy pánik beteg vagyok.. meg a szívemmel is problémák vannak. és egyszer anyum miatt nagyon rosszul lettem majdnem bekeleltt vinni az ügyeletre de akkor is ordított velem,hogy ne hisztizzek. teljesen ki van forudlva önmagából. A kérdésem igazából az lenne,hogyan tudnék elmenni a szülinapjára? hogy győzzem meg anyámat? mert ha nem megyek biztos nagy balhé lesz kettőnk közt:/ Hiába szeretjük egymást nem várhatom el tőle,hogy úgy legyen velem hogy tudja anyám ki nem állhatja. Mit tegyek?:( Köszönöm!


2013. márc. 23. 21:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A buli után nem aludnék ott mert haza hoznának.
2013. márc. 23. 21:40
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
A barátod,ha valóban szeret téged, el kell fogadja a jelenlegi helyzetedet.Annyit tehet, hogy segít neked is elviselni. Ha ezt nem tolerálja, akkor bizony az a nagy szerelem valahol hézagos.
2013. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig fenntartom, hogy anyukád beteg.
2013. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Kezeltetni kellene édesanyádat.
2013. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sajnállak. Nehéz lehet. Tényleg nem tévedtél, szerelemböl vesztetted el a szüzességed és nem egy ismeretlennel.

Anyukad nem kéne üssön, tarkón vágjon es kezet emeljen rád. Ezt törvény tiltja.

A baratod jelen esetben megértöbb kéne legyen, ne taposson és követelözzön ö is, ha látja, hogy milyen pokol az életed most.

Anyukadat biztos szinten ütötték verték fiatalkorában a szülei es mocskoltak, amikor megkezdte a nemi életét.

Máskepp nem tudom, miert ebreszt benne a szexualitas ekkora dühöt a szexualitas...

Túlzás amit müvel, úgy vár mint egy féltékeny férj es azt irod, apád még szigorúbb. Sajnállak, ilyenek voltak az én szüleim is és nagyon megmergezték az ifjúkorom, igy nem volt alkalmam tapasztalni és férjhez mentem az elsö taplóhoz.

Ezentúl ne légy vele ilyen öszinte, tárgyald meg inkabb egy terapeutaval a dolgaidat.

Anyukad nem érdemli meg az öszinteségedet, ha igy bántalmaz.

Mi kifogása lehet a fiúd iránt, iszákos vagy drogos a srác, vagy nözös, lusta?

2013. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet anyum már orvosi eset..:/ Soha nem volt ilyen.. legjobb barátnőként kezeltük egymást egészed odáig míg le nem feküdtem a barátommal.

Nem iszik, nem drogozik. Rendes bejelentett munkahelye van.

Jó érettségije lett de sajnos nem sikerült az egyetemre bekerülnie. Tehát nem egy tapló.. buta fiú. Az a rossz tulajdonsága,hogy örök mozgó, néha napján eljár bulizni nélkülem is de általában együtt megyünk.

2013. márc. 23. 22:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Velem pedig nagyon rendes. Mindig meglep valami kis aprósággal, anyumnak is szülinapjára ajándékot vett. Igaz az utóbbi időbe mióta cirkusz van azóta nem igazán van energiája meglepikre mert azt várjuk mikor dobják ki a házból.
2013. márc. 23. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Itt akkor az anyukaddal van a baj!

Mondjuk en se örulnek, ha a lanyom olyan fiúval randizna, aki kihasználja, dehat azert nem vágnám tarkón, megvárnám rájöjjön magától. Föleg , hogy ez a fiú kedves hozzad, az, hogy eljár nélküled szórakozni, normális, nem vagytok házasok, neked is jogod van bulizni nélküle, nem kérte meg a kezed...

Tehat, szabad a pálya. Ezt ki kell használni es tapasztalatokat gyüjteni, 16 évesen ez nagyon fontos. Kár kihagyni. Másképp nem érik meg a személyiség. Sajnos nekem kimaradt:-(

Anyukad túloz es ártalmas viselkedese van, ö tesz tönkre, nem a fiúd.

Ha a fiú nem akar rávenni drogokra akkor semmi gond nem kéne legyen, es miert ne jarna bulizni? Túl korai volna egymas mellett lehorgonyozni, bulizz te is nélküle

2013. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kicsit azért korai volt, mert írod, hogy csak pár hónapja a barátod... szerintem ezen akadt ki ennyire és a korod miatt. Hiába ma már nagyon sokan még fiatalabb korban kezdik és még hamarabb az együtt járás kezdete után, de ez az idősebb generáció szemében nagyon korainak tűnik.(nekem is, bár én 30 éves vagyok) Felnőttek nyilván hamar lefekszenek egymással, az egyéjszakás sem tabu, ha mindketten EZT akarják. De az elsőt ilyen hamar... Szerintem ez a nagy baja, hogy az elsőt is ilyen "könnyen adtad", akkor mi lesz később... Nem számít, hogy mennyire voltál szerelmes, ez nem hatja meg a szülőt.

Mondjuk azt elítélem, ahogy anyukád beszél veled meg hogy terrorizál, de benne ez már egy kitörölhetelen csalódás, amit sajnos nem tudsz hipp-hopp helyrehozni. A születésnapokról: annyira fontosak lennének, hogy megérje ez a balhézás? Csak egy olyan nap, mint a többi. Nem is a 18-dik. A vendégség sem létkérdés, ünnepeljétek meg ketten pl. egy cukrászdában. Bírd ki, és majd az idő segít. Ha a családod látja, hogy komolyan gondoljátok és erős a kapcsolatotok, nincsenek köztetek balhék, nem romlik a tanulmány, stb, majd megenyhülnek. Az én anyámnak 7 év kellett. Azóta már inkább a páromnak ad igazat velem szemben is :-) 30 N

2013. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Anyunak lett igaza.. :/ :) Szakítottunk egy hete...
2013. ápr. 15. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!